|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predavanje o otroski tematiki - dr. Zalokar-D...
9.3.2006 19:44:33   
Seven*
Danes smo imeli v okviru vrca organizirano predavanje predvsem na temo otrok in razvajenosti. Napisala bom nekaj stvari, ki so se mi zdele kljucne, toliko koliko se bom pac spomnila..

1. Glede pravljic. Otroku moramo prebrati pravljico taksna kot je. Ne smemo olepsevat stvari ali jih poskusati razlagati. Na tak nacin se bo otrok soocil s stvarjo, sicer na zacetku se ne bo vedel zakaj se gre, ampak bo scasoma procesiral. Spomnite se kako je bilo, ko smo bili mi majhni. Ja, volk je pojedel rdeco kapico.. Ja pa kaaaaaajjj.. user posted image user posted image user posted image Bolj kot bomo razlagali otroku stvar, bolj ga bomo opominjali, bolj bo on o tem razmisljal. Tudi otroci se morajo namrec soociti s slabimi stvarmi.

2. Glede duhov in posasti. Ne smemo rect, da ne obstajajo, ce pa jih tamali vidijo (domislija pac). Moramo jih skupaj napodit, spustit po sekretu ali preplasit, da odidejo. user posted image user posted image user posted image

3. Opozorila je na posledice prevec gledanja TV. Menda so nemske studije grozljive, da je vsevec motenj v koncentraciji otrok.. Nemski strokovnjaki odsvetujejo gledanje TV do 12 leta. user posted image user posted image Rekla, cim manj TV-ja, ce je moznost celo nic.

4. Predavanje je bilo sicer super, vendar je bila tocka v kateri se nisem strinjala. Omenjala je skodljivost dojenja po 1.letu in da bi otrok ze moral biti brez plenic pri 2.letih. Obenem pa govorila o tem, kako se od otrok danes prevec zahteva. Hmnja. user posted image

5. Ko se igramo igre z otrokom se ne smemo pustiti otroku da zmaga. Igrajmo kot z odraslim. Tudi otrok se mora nauciti porazov in razocaranj, saj bo tako skoz igro spoznal te obcutke in mu bo zato v zivljenju lazje.

Ce se se kaj spomnim, vam napisem.


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predavanje o otroski tematiki - dr. Zalok...
9.3.2006 20:34:56   
sašaš
Tudi mi imamo v vrtcu vsako leto 2 predavanja za starše. Prihodnji mesec imamo go. Zalokar Divjak - že tretjič, saj pripravi res predavanje kot je treba! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predavanje o otroski tematiki - dr. Zalok...
9.3.2006 20:55:27   
Skaana
Najlepša user posted image  ti hvala user posted image  za tale povzetek.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predavanje o otroski tematiki - dr. Zalok...
9.3.2006 21:35:20   
Marogica
Hvala za info.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




Alkohol v času nosečnosti
hmm...

Ali ste v času nosečnosti popile kaj alkohola? Npr. na kakšni obletnici in ali vas je skrbelo ali bo z otrokom vse vredu?

da, sem pila in me ni skrbelo (7%)

Sem pila in me ni skrbelo (3%)

Nisem pila (56%)

Občasno, ampak sem bila mnenja da ne bo škodilo (34%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!