|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:19:32   
Anonimen
Matr sem jezna!!! Naša babi ga spet lomi okrog hiše!
Ko bo moj pršel dam bo ZNORUUU!
Pred 3 leti sva prebarvala fasado, lani pa na novo zgradila stopnice, teraso in oblekla v ploščice.
Dans se babi spomni, da bi ona prebarvala svoja vrata, pa okne... no in grem jaz vsa vesela pometat teraso... ko me zadane kap!!! Babi ni pobarvala le vrat in okenj, temveč je pomalala tudi malo fasade in ploščice!!!! Kar je pošpricala je potem razmazala z cunjo, tko da so okrog vrat same razpacne packe.
Hitro sem vzela razredčilo in očistila ploščice, toda fasade pa valda ne morem!
Ne vem zakaj ni mogla rečt, pa bi moj pobarval, ne pa ona k ne vidi dobro in vse skupaj zgleda kot bi barval 3 leta star otrok! Rob vrat je barvala kar z ta debelim čopičem in to kar na oko malo tukaj malo tam.
sem pol tekala z razredčilom okol ona pa: ja kaj pa je, a ni lepo???
Ja kaj naj ji rečem? Mislim moj se trudi, da ureja hišo in okolico, ona pa tkole uničuje.
Sej vem, da je ona hotla dobro, sam .... Joooooj!!!! Moj bo mel spet izbruh!

No kaj naj zdaj, da malo omilim situacijo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:25:05   
daddy
Važen je namen, no......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:30:45   
Jančika_
Kako že gre tisto - pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni...

Mene bi tudi razkurilo, samo naredit pa ni kaj veliko, se mi zdi.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:34:59   
Anonimen
Reces svojmu, da gres stavit, da je taka reva, da ne bo mogu ostati miren, ko bo neki videl...


(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:37:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Reces svojmu, da gres stavit, da je taka reva, da ne bo mogu ostati miren, ko bo neki videl...





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja itak. Moj že ne more ostat miren, če pes kihne na terasi!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:48:01   
mojamura
babici skušaj pred tem ko tvoj pride povedati, kaj je naredila s svojim malanjem, da jo na bo potem kap, če ji bo sin kaj rekel.

drugače pa...tak kot bi alma rekla:

the show must gouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:49:03   
srki
Ti ti babi. No, namen je imela dober, končalo se pa ni dobro. Glede na karakter, boš hitro pozabila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 14:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ti ti babi. No, namen je imela dober, končalo se pa ni dobro. Glede na karakter, boš hitro pozabila.


Ja kaj jst! Sej jst nisem tko huda, sam moj pa bo, v tem je point.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 19:10:32   
kapesanta
in rezultal ???

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 19:29:49   
srki
Ja, sramežljivka, povej no, kako je bilo. A se je že ohladil, al se še hladi tvoj možek. Pa babi? Kako se ona počuti.

Joj, saj da ne boš mislila, da se norca delam, te razumem, kako se počutiš. Moja mami je zadnjič v najinem avtomobilu nekaj po avtoradiu šarla, pa ga je čist not porinla, veš kako mi je bilo mojmu povedat, sploh, ker sem že enkrat prej jaz to naredila. Ampak radio je še kar not porinjenuser posted image , špila pa glih tko.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 19:54:55   
Anonimen
Jao, jao. user posted image  Ne vem al se naj smejim al jokam! Sej hoče dobro, sej to ti itak veš, sam tvoj bo pa res enga lepga dne znoru. Sam ko se on tud trudi, pa res lepo zrihta okrog hiše, vse je stylish, ona pa potem po svoje.
Ampak vidim, da že okrog ribnika rihta travco, ne? user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dons bo ur nebes!
4.5.2006 20:52:12   
lelaval
Je mogel bit pa fejst ogenj v strehi, da se še nisi javila z rezultatom. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 6:49:58   
srki
Evo, še vedno nič odgovora, upam, da res ni bilo preveč hudo. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 7:52:06   
Anonimen
 
Verjetno so obe letele iz hise.. in si zdaj iscejo stanovanje..

Sem pa danes zjutri slisal tale ur nebes.. to je iz tistga komada.. Zemljotres.. user posted image user posted image   Kar dobr..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 8:04:08   
MarijaPo
Po moje sta sla pa babi in mozek na pivo in se se nista vrnila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 9:54:57   
Nasy
no, dej sramežljivka, poročaj že, kako se je končalo, me prav zanima, kakšna je bila reakcija..user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 10:22:25   
Anonimen
Ja ja sem že tu!

Nisem nč spala, pa sem mal tečna. Sej sem šla spet mal ven pometat, pa se že bolš poučutim user posted image .

No včer se je čist drugače odvilo kot sem pričakovala.
Se pripelje moj dam, jaz sem ga počakala kar na dvorišču, saj me je peljal k zelenjavarju. SEm tok hit skočla v avto, da ja ne bi kaj videl! No pa nakupiva pri zelenjavarju in se peljeva proti domu, ko jaz nedolžno prijavim, če mi vstavi pri trgovini, da grem po kruh. Takrat pa moj čist ven pade, češ kaj se norca delam, da sem bla cel dan doma, pa nisem šla po kruh... pa jadajadajada. Je za tist hudičev kruh porabil tolko energije, da sem mislila, da bo preč. Joooj kaj bo šele ko bo fasado videl?!!! No in prideva dam, jaz pa šic iz avta ven, pa kolker sem sposobna hitro na varno za štedilnik. On pa pride gor in še kar o kruhu user posted image - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mat kurja kaj ni videl????!!! Dam kosilo na mizo, on še kar o kruhu.... jaz sem si mislila, bom usmerila svojo super anti stres energijo vanj, se naredila prešerne volje in temo preusmerila drugam. To mi je ratalo. Midva klepetava, ko vpraša: ti, babi pa ni samo vrat pobarvala, ampak tut fasado ne? Men se je skor zaletel.
Sem rekla: ja, sem vidla ja. Pa je bil tiho. Sem rekla: ko bi vsaj teb rekla, da jo pobarvaš, pa bi blo, ne pa da se sama štuli, ne? Sej je hotla sam dobro, sam zdej je pa več sranja kt koristi. Mhm je pokimal in se igral z krompirjem. In dragi moji pri tem je ostalo!!!!! Očitno je s pridigo o kruhu potrošil totalno vso energijo, pa verjemte, da jo ima veliko. No, saj se je res potrudil, take filozofije, zakaj nisem šla po kruh še živ krst ni slišal. Ampak med nami: kriv je RR, zato nisem šla user posted image
Aja še nekaj je blo zvečer. Popoldne sva bila na vrtu-je urejal travco... in babice sumljivo ni bilo čisto nič ven. Čudno, ker zelo rada igra štajgerja user posted image .  No in malo pred osmo sem šla jaz noter, da pripravim večerjo.
Pa pride moj za mano, če sem babici kaj rekla glede fasade. Sem rekla, ja valda da ja, zakaj pa? On pa veš, je prišla ven in me vprašla če sem kaj hud, ker je vse popackala. Pa sem ji reku, da kaj čem bit za vsako stvar hud, saj se moram navadit, da jaz se trudim, da je vse tipi topi, ona pa uničuje. Tko pač je, kaj naj.
Sem ga gledala kt bik na nova vrata? A ma vročino?!! Kaj takega še nikoli ni prijavil.
Ko sva prebarvala fasado, je babi na okna postavila korita z pelargonijami-brez podstavkov, jih pognojila z kurjeki in tako močno zalila, da je izpod korira tekla umazana voda po celi fasadi! Njej se to sicer ni zdelo nič takega, moj je pa čepel na tleh in malo da ne jokal. Pa je potem to počla še celo poletje...

Matr sem se razpisala...

No tko je blo.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 10:26:24   
kalbo
No, drugič k bo kej tazga ne it po kruh, pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 10:28:10   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 10:56:44   
Anonimen
Danes, ko bo prisel domov, ti bo ziher prinesel aparat za peko kruha.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 13:28:51   
kapesanta
evo Sramežljivka, kake dobre ideje ma Tjazy. user posted image user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 18:16:57   
Anonimen
Tjazy je vedno poln idej in nasvetov user posted image

< Sporočilo je popravil sramezljivka -- 5.5.2006 18:17:36 >

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dons bo ur nebes!
5.5.2006 22:14:08   
Marogica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Luškana zgodbica, Sramežljivka......

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?