|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IMN
2.3.2010 14:31:13   
Anonimen
mane pa zanimakdaj je potrebna operacija, kako dolgo si v bolnišnici in kako dolgo okrevaš.
kako pa je s čiščenjem?
hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IMN
2.3.2010 20:17:46   
hubi
Operacija je potrebna v vsakem primeru, da ostranijo zarodek. Jajcevod ti očistijo ali odstranijo. Domov greš naslednji dan. Bolniško imaš pa okoli 3 tedne, bolj zaradi psihičnih težav. Šive odstranijo po enem tednu. Čišča traja podobno kot menstruacija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IMN
2.3.2010 20:25:19   
cmokec
Mene niso nič operirali, ker je plod odmru sam in sem se tudi ščistila sama. V bolnici na opazovanju sem bila 5 dni.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IMN
3.3.2010 15:08:38   
aleunam
Jaz sem šla en dan v bolnišnico, tisti dan so me "opazovali" (bhcg, pritisk, temperatura), drugi dan sem bila na tešče, tretji dan so me operirali, četrti dan domov. Ponavadi en dan prej prideš na tešče, drugi dan oprerirajo, tretji dan greš po jutranji viziti domov. Meni so ponudili bolniško 10 dni, sem pa bila doma mislim, da 5 dni. Mava z fantom svojo trgovino... Pa nisem šla zaradi dela v službo, ker bi bila komot doma še dlje, ampak sem enostavno želela ven, samo, da nisem bila sama med štirimi stenami.

In res je, bolj kot posledice po operaciji, te boli user posted image . Po operaciji v bistvu bolijo samo šivi - meni so naredili enega pri levem jajčniku, enega par cm nižje od popka in dva v popku. Jaz sem imela tiste, ki se v bistvu razkrojijo, torej ni bilo potrebno iti na odstranitev. Aja, pa ko sva se peljala domov v avtu, sem težko dihala, bolela me je rama in rebra - točno tako, kot je rekla zdravnica. To je kratkotrajna bolečina zaradi plina, ki ga "spustijo" v tebe med operacijo.

Po približno enem mesecu sem imela posvet pri svoji ginekologinji. Me ni niti pregledala, ker ti samo razloži citološki izvid. Pa tudi svetuje za naprej...

Mi je zelo žal, če se je to zgodilo tudi tebi, ampak zapomni si stari rek:
Za dežjem vedno posije sonce. user posted image

Zame je po šestih mesecih oz. 4 ciklusih user posted image . Za pogovor sem ti na voljo na ZS.

< Sporočilo je popravil aleunam -- 3.3.2010 15:10:04 >

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IMN
4.3.2010 7:05:19   
pupika
Tudi mene niso operirali, so mi dali samo inekcijo metrotrexat in me opazovali, takoj po inekciji sem začela kar močno krvaveti in plod je odmrl, ter se vse lepo samo sčistilo. Tako, da ni nujno vedno operacija. Se pa moram zahvalit, da sem se ognila operaciji takrat G, ki m e je sprejel v ginekološko bolnico.In tako so mi ohranili jajcevod, in v naslednje sem uspešno donosilo. Če mi pa inekcija ne bi pomagala, bi pa tudi jaz potem imela operacijo.

Vso srečo.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IMN
7.3.2010 10:26:11   
tjaša79
Čisto odvisno, meni je jajcevod počil, tako da sem rabila vse skupaj 3 tedne da sem si opomogla, od tega 10 dni nisem mogla niti na nogah stat.
Po abraziji (čiščenju) pa sem že tretji dan kosilo kuhala. 

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IMN
6.4.2010 15:33:39   
zaljubljena23
Pri meni se je začelo čistit samo od sebe...Čeprav je bilo potrebno še kasneje čiščenje...V bolnici sem bila en dan

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 6.4.2010 15:34:16 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu tjaša79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IMN
17.7.2010 8:33:20   
mala.

Veliko vlogo igra tudi tvoja psiha. Jaz sem si takoj po operaciji rekla, da grem domou. Bolelo me sicer je, ampak sem si tako želela biti pri možu, da skoraj nisem čutila.
Z mano v sobi pa je bila punca, ki je bila operirana pred mano in je želela še ostat. Vse jo je bolelo, jamrala je ful. Res je, da vsako telo drugače prenese, ampak jaz sem prepričana, da tudi psiha naredi ogromno.

Težko je, to sigurno. Ampak jaz se sedaj ne mislim sekirati za nazaj, pač pa razmišljam kako bom zdrava in srečna naslednja dva meseca, preden spet poiskusiva. Vem, da bo tokrat vse u redu :)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?