|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BOLEČINE V JAJČNIKIH
21.3.2006 19:09:31   
ANDREJA 75
HAJ PUNCE
Rabim nujno vašo pomoč....
V soboto 18.3. bi morala dobitiuser posted image pa je še do danes ni kljub temu ,da jo imam redno na 28 dni, imam pa od petka bolečine iste kot pred user posted image in noro me špika v jajčnikih  tako .da se na določen moment komaj prestavim , test sem danes naredila  pa mi ni nič pokazal  skoz hodim na wc ker mislim ,da mi bo vsak čas priteklauser posted image DELAMO NAuser posted image POZDRAVČEK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BOLEČINE V JAJČNIKIH
21.3.2006 19:11:32   
Anonimen
Poskusi test čez ene 3-5 dni, pa ti bo vse jasno....drugač pa psiha pomoje dela svoje, sicer pa držim pesti da bo user posted image , pa poročaj veselo novico...
Nati

(odgovor članu ANDREJA 75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BOLEČINE V JAJČNIKIH
21.3.2006 19:40:23   
daria78
Lahko je, lahko pa tudi ni. Zdrži še par dni in skušaj malo preklopit misli drugam.
Želim vama veliko sreče in enega lepega dojenčka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BOLEČINE V JAJČNIKIH
21.3.2006 20:20:25   
cocki
Andreja tudi jaz ti drzim pesti, da bo drugi testuser posted image in da si srecka user posted image

< Sporočilo je popravil cocki -- 21.3.2006 20:24:09 >

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BOLEČINE V JAJČNIKIH
21.3.2006 20:36:23   
Reja
To je lahko eden od znakov. Glede na to, da si verjetno močno želišuser posted image , pa ti morda dela psiha in ti user posted image  zamuja.

Test ponovi čez nekaj dni. Želim ti dve črtici!

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BOLEČINE V JAJČNIKIH
21.3.2006 21:37:53   
daisy23
hiti počasi.eno je res psiha, drugo pa je, da so ti testi včasih nezanesljivi.Imam sodelavko,ki ji je CB pokazal 2x negativno, tudi gin. je rekla, da ni noseča...potem pa glej ...ko une tete ni in ni bilo... ji je gin. potrdila 7.tedenuser posted image , tretji otrok.Pa srečno.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?