|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšno razliko imate ali priporočate?
23.3.2006 8:15:10   
Anonimen
ZANIMA ME KOLIKO IMATE OTROK IN KAKŠNA JE RAZLIKA MED NJIMI?
ALI JE TEŽKO SHAJATI  ČE JE RAZLIKA MAJHNA?
LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšno razliko imate ali priporočate?
23.3.2006 8:43:01   
lelaval
Tako majhna, kot velika razlika imata svoje prednosti in slabosti.
 
Jaz imam med prvima dvema otrokoma 16 mesecev razlike.
Prednosti: se skupaj lepo igrata in zanašata en na drugega (tudi skupaj že držita user posted image ) Jih je prav lepo gledat v njuni igri in zavezništvu. user posted image
Slabosti: v nosečnosti dobesedno ne moreš počivat. Prvih par let si resnično 'okupiran' le z otroci.

Med 2. in 3. otrokom imam 7 let razlike.
Prednosti: v nosečnosti se lahko spočiješ (vsaj jaz sem se, ko sta bila v šoli), otroka sta hotela vsepovsod pomagat pri dojenčku, ni tiste večje ljubosumnosti, starejši otroci so samostojni (sploh, kar se tiče oblačenja in hranjenja), z dojenčkom se zamotita in lahko v miru skuham, kaj  pospravim,... Lepo je za videt, kako imata rada mlajšega družinskega člana user posted image
Slabosti: Igrajo se ne tako dolgo skupaj, kot z vrstniki.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšno razliko imate ali priporočate?
23.3.2006 9:34:31   
bskrle
MED PRVO IN DRUGO 22 MESECEV, med drugo in tretjim otrokom pa bo, upamuser posted image , 26 ali 27 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?