|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za celulit in dojenje
19.4.2006 15:55:20   
soncicaT
Kupila sem Vichyjevo kremo proti celulitu, ne da bi prej mislila na to da dojim.user posted image

A se lahko z njo sploh mažem, al kej prehaja v mleko ta snov?

Druga stvar...sem 5 tednov po porodu, čišča je bila že bela...danes pa imam rjavkast izcedek.

Kaj menite?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za celulit in dojenje
20.4.2006 12:37:16   
Meceno
Ti se kar maži s kremo ( zaenkrat še ni dokazano, da bi krema prehajala preko por v telo oz do mlečnih žlez in s tem ovirala na kakršen koli način proizvajanje mleka),....po dojki si pa ne mažiuser posted image user posted image

Proti celulitu pomaga voda,voda,........v vsak prostor si daj steklenico vode in jo srkaj, tako neboš pozabila piti in s tem boš imela dovolj mleka +celulita bo manj, ko boš pri močeh pa še tek in bouser posted image

Mogoče se še malo čisti ali pa bo že menstruacijauser posted image


Lp

< Sporočilo je popravil Meceno -- 20.4.2006 12:38:54 >

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za celulit in dojenje
20.4.2006 14:21:37   
zalolina
Pozdrav

Meni je v lekarni rekla, ko sem isto hotela kupiti to kremo od Vichy proti celulitu, da je bolje če počakam, da bom nehala dojiti, ker ni preizkušeno, tako da je nisem uporabljala .


LP

Alenka

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za celulit in dojenje
20.4.2006 20:48:11   
marjanaR
Zdravo!
Glede kreme proti celulitu (vichy). Tudi jaz sem jo začela uporabljati, pa nisem dobro spala in naša štručka tudi ne. In ko sem potem vprašala farmacevtko, mi je dejala, da je povsem možno, ker krema vsebuje kofein in neke substance, ki prehajajo v kri in mleko. Pa smo bili tam ... Potem je nisem več uporabljala, vsaj dokler sem dojila ne.

(odgovor članu zalolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?