|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SEDEŽ ZA NA KOLO
3.4.2006 8:28:51   
Anonimen
Kateri je boljši za manjše otroke, za spredaj ali za zadaj. Na kaj moraš biti pozoren ko ga kupuješ?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SEDEŽ ZA NA KOLO
3.4.2006 8:34:05   
BUČKO
oLA
Tut mene nekaj zanima o sedežu za na kolo pa bom ker tu vprašala.user posted image
Zanima me če obstajajo tut taki sedeži ki jih ni treba pritrditi na prtlažnik ampak direkt na kolo,ker jest nimam prtlažnika moj tudi ne, pa ne bi glih novega kupila, raj dam za stolček mal več.
Kako se obnesejo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SEDEŽ ZA NA KOLO
3.4.2006 8:41:55   
lelaval
Mislim, da so boljši tidti, ko jih pritrdiš zadaj. So večji - otroka dlje časa voziš (do 22 kg), tisti za spredaj pa mislim, da so do manj kg.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SEDEŽ ZA NA KOLO
3.4.2006 8:51:02   
Anonimen
Saj mi imamo tistega za zadaj, ampak je rekel moj, da bi bilo bolje za začetek kupiti raje tistega za spredaj da ga ima skos na očesu.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SEDEŽ ZA NA KOLO
3.4.2006 9:22:02   
SLAMlCA
 
Bodi pozoran na varnostni pas
No jaz sem mislila, da če je cena 9 000 je pa že fajni in nisem bila pozorna, kot sem spodaj napisala na zapiranje oziroma varnostni pas. Sedaj pa imamo veselico ko smo kupili stolček v baby centru sicer ga bomo zamenjali ampak lahka bi se zgodila huda nesreča


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SEDEŽ ZA NA KOLO
3.4.2006 9:25:13   
SLAMlCA
Ups hotela sem napisati pozorna zdj je pa izpadlo malce južnjaško

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?