|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 9:28:46   
Bejba
Od kar smo prejšni teden zboleli (v bistvu samo malo hujše kašlanje, brez vročine ali drugih znakov bolezni), naš malček noče nič spraviti po grlu navzdol. Ko vidi žlico se začne dreti in noče odpreti ust. In sedaj lahko rečem, da je v štirih dneh pojedel mogoče en jogurt in en frutek user posted image . Bojim se, da je lačen, ker ko vidi da kaj štimam za jest začne delat am, am, ko pa mu dam pa ne odpre ust. Mogoče se boji, da bo spet bruhal? Od kar kašlja je velikokrat zaradi tega tudi bruhal. Ali je to zgolj trma? Malo me že skrbi, ker toliko časa ne je. Pije sicer kar nekaj, a še zdaleč ne toliko kot je bil vajen prej, ko je na dušek spil 3 dcl čaja. Sedaj v celem dnevu popije cca. 4dcl.

Kaj narediti?

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 9:50:15   
Tia27
oj, sem zdaj še tole prebrala, pol po mojem ni trma, ampak je bolan, svetujem vam da greste k pediatru, jaz bi šla, pa brez zamere.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 9:58:16   
Bejba
Tia27, saj smo bili pri pedatru prejšni teden dvakrat. Pa niso nič konkretnega ugotovili, le da kašlja. Sedaj se je tudi kašelj umiril in ko se mu kaj dogaja, recimo če smo zunaj, je čisto ok - dobrovoljček, mu nič ne manjka. Tako, da mislim, da bolan ni več user posted image .



_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 10:11:14   
Baby
Oj!

Probaj mu dati v roko žemljico ali kaj podobnega takrat, ko ste zunaj!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 10:14:04   
asso
Če ne pa poskusi z njegovo najljubšo hrano (npr. čokolada) boš videla ali je to samo trma ali mu prav nič ne gre za jest...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 10:23:43   
corfu
Na prvem mestu, bi jaz pri zdravniku zahteva, da mu pregledajo kri in vodo. Glede tega, da ne je, pa je možno tudi ustna slinavka. To sem jaz imela ko sem bila stara slabo leto, in baje nisem tisti teden skoraj nič jedla, mogoče mu izraščajo zobje, ali pa ga boli grlo in težko požira, naš v takem primeru tudi odklanja hrano in poje mogoče kakšen frutek ali kompot, puding.
Upam, da uspešno rešite zadevo.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 10:39:24   
Natas@
Naš je tudi odklanjal, hrano. Pojest ni hotel čisto nič (4 dni je samo pil), če si ga pa vprašal če bo čokolado ali piškot je pa pokimal in tudi pojedel, tako da se tudi jaz sprašujem če ni to samo trma, je pa res da mu rastejo zobi in ...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 10:54:33   
Bejba
Corfu, kakšni pa so znaki za ustno slinavko user posted image ? Joj, zdej me je pa res strah, da bi blo še kaj hujšega narobe. Sicer mu je pediatrinja pogledala grlo in ušasa, pa ni bilo nič videti.

Bom pa danes probala s čokolado, ki jo ima ful rad, pa da vidimo ali je trma ali gre za kaj drugega.

Hvala

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 17:54:56   
cinci
Živjo!Ja pr nam je ista pesem.ama,ama pol dam pa sam učke zapre kot da bi si ji ful gravžal pa ne,ne....nekaj časa je pomagal da se je sama futrala,pa moram rčt da ji je šlo res ful dobr pa lepo.

zdj pa mislm da sam čaka priložnost čokolade ali pa kakršnekoli sladkarije,tko da mislm da je tud kar pr tvojem trma,kakor pr nas.jA danes zjutraj sem ji skuhala hrenovke ki jih maFUL rada,pa je pojedla full mal.dopoldne nič,kosilo nič,pol sem jo pa čez nekaj časa ponudla polovico žemljice,jo pa je med igro nekaj pojedla,očitno čaka na sladko.Če pa sladkega ni je pa tud ostalo dobr.Ne vem,moje mnenje.
lp

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
3.4.2006 18:00:28   
cinci
ja odgovora na vprašanje pa tud jest ne vem,upam da bo kera napisala,če ve

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
4.4.2006 8:23:52   
Bejba
No, včeraj je v vrtcu pojedel zjutraj močnik, za kosilo celo juhico in tri žličke mesa in krompirja, potem pa še doma en puding user posted image . Ampak za večerjo pa spet nič ni hotel in danes zjutraj nič mleka user posted image . Pa tako ga je oboževal.
Po moje je res pogrešal svoj ritem in sedaj ko je zopet v vrtcu se stanje izboljšuje (trkam). Pa tudi trma se umirja - počasi, počasi user posted image  (spt trkam).
Hvala za vaša mnenja.

Aja, čokolada je šla včeraj kot za stavo v njegov želodček, tako da po moje ni ustna slinavka user posted image .

LP; Bejba user posted image  

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
5.4.2006 14:32:26   
corfu
Bejba, ti me drugič kar privat kontaktiraj, saj pozabim, kje kaj napišem, torej oprostiuser posted image . No super, da ste poštimali in lepo in pridno jeste. Ustna slinavka ni tako grozna zadeva kot se mogoče sliši. V ustni votlini se pojavijo majhne razjedice, ki jih mogoče nek laik celo ne bi opazil in so zelo moteče, vse kar vnašaš v usta, naj bo to tekočina ali hrano, te peče, boli, skratka zelo neugoden občutek!

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa je normalno, da otrok ne je?
7.4.2006 13:34:33   
dory
Moj mali tud po en teden ne bi jedel,ce ga ne bi silila...pediatri pa itak nimajo kej...samo testirajo skoz neki, tamalga pa ruka k sam vid zlico...tko da je pr nas hopeless case :(

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?