|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 13:32:34   
ribicau
Pozdrav vsem skupaj!

Sporočam vam, da sem v petek pojedla zadnjo tabletko - Cilest. Zanima me, kdaj lahko oz. je priporočeno da začnemo delati na user posted image !

Hvala za odgovor in veliko sreče vsem,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 14:03:32   
April
Pravijo, da tri mesece. Jaz ti svetujem, da začneš jesti folno kislino in mogoče malo počakaš, da se ti uredi ciklus. Če zanosiš prej pa tudi ne bo hudega.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 14:27:09   
ribicau
Super! A folno kislino grem pa kr u lekarno iskat, a to dobim slučajno pr ginekologinji (oz. na recept)?

Hvala

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 14:34:46   
Grizo
Hoj.
Folno dobis v vsaki lekarni brez recepta. Jaz in še mnoge tu na forumu jemljemo Tifol (vrsta tablet s folno kislino), obstaja pa jih več vrst. Priporočjivo je jemati večjo količino folne, če si bila prej dolgo na KT.
Meni pa je G rekel, da ti ni treba čakati po prenehanju jemanja KT. Po mojem najbolje, da kar začneš delat na user posted image , ker nikoli ne veš koliko časa bo trajalo preden ti uspe.
Lp.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 14:52:44   
ribicau
Grem danes u lekarno, pa bom nabavla tole zadevo. Cilest sem jemala 3 leta, zdej smo pa rekl, da je dost in da bomo probal. Fest. Men je sicer tud G rekla,  ko sem bla na kontroli (to je blo pred dobrim mesecem in še ni blo nč v planu), da lahko takoj po jemanju tabletk gremo v akcijo, ampak vseen rajš še mal vprašam za mnenja.

cao

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 15:03:16   
mamči
Nič ni treba čakat. Folno kislino pa pridno jemlji.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 17:39:13   
Anonimen
mi2 nisva nič čakala, pa se je prijelo v drugouser posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cilest - kdaj začeti
3.4.2006 18:33:21   
ribicau
Ha, same fine novice! Mam občutek, da bomo kmal začel delat na tem!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cilest - kdaj začeti
4.4.2006 8:07:56   
karolina*
ribicau, tudi jaz sem prejšnji teden (v četrtrek) nehala s KT in sedaj že pridno pijem Tifol... Meni je ginekologinja rekla, da je po KT priporočljivo počakati 3 mesece, da se ciklus melce uredi, če se pa prej pojavita user posted image  pa tudi ne bo nič narobe user posted image  . Tako da kar veselo na delo user posted image . Mi se bomo tudi lotili...Komaj čakam

Lep dan

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cilest - kdaj začeti
4.4.2006 8:11:21   
Anonimen
Jaz sem to enkrat vprašala svojega takratnega G (tudi jaz sem jemala cilest), pa je rekel, da ni treba tri mesece, da lahko takoj. Da to včasih rečejo  zato, da ni take panike, če se slučajno ne prime takoj. user posted image

(odgovor članu karolina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cilest - kdaj začeti
4.4.2006 14:42:08   
ribicau
Ja OK, pol bo pa akcija!

Srečno vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cilest - kdaj začeti
5.4.2006 11:55:09   
ribicau
...ej bejbe še to vas vprašam, a mislite, da si zračunam ovulacijo in potem takrat kr akcija? Kolk je možnosti, da pride do (bog ne daj) splava?

pozdravčke

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cilest - kdaj začeti
5.4.2006 12:05:07   
Anonimen
tega ne moreš vedet. Lahko da pride , lahko, da ne, čimmanj se sekiraj! Če se prime in obdrži je potem user posted image  že dovolj močan in mu nič ne manjka. Do splava pa lahko pride tudi brez KT, ki si jih prej jemala, tako, da brez panike, pa v akcijo!user posted image

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cilest - kdaj začeti
5.4.2006 12:38:36   
ribicau
o hvala za tolažbo. moram povedat, da me kr mal skrbi. no glede na tele vaše odgovore mi je veliko lažje user posted image . bomo začel delat, pa upamo, da se bom kmal pojavla med vami kot user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cilest - kdaj začeti
5.4.2006 13:18:42   
Gaja_
ribicau!
konec februarja sem prekinila s tabletkami yarina in takoj v nasledenjem mesecu zanosila (zdaj sem v 5. tednu).
včeraj sem bila prvič na pregledu pri G pa ga malo povprašala kako in kaj, glede na to, da sem toliko let jemala kt ... pa je zamahnil z roko; da to nič ne vpliva...

ti kar veselo na delo (baje je prvi mesec po prenehanju jemanja, precej ploden user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cilest - kdaj začeti
5.4.2006 14:12:56   
ribicau
Super Gaja, čestitke. Upam, da bo pri nama tud tko.

Lep dan,

(odgovor članu Gaja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?