|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ta presneti mulc nagajivi!
8.4.2006 12:10:40   
Teja N
Ma da bi ga za ušesa!
Timoteja namreč. Vedno, kadar sva sama in gre Nik spat, pa še prav težko ga je uspavat, ga zanalašč zbudi! Je pravkar na vso moč vrata zaloputnil, pa tega drugače nikoli ne naredi. Dobro ve, da mora bit tiho in par minut je priden, ko pa se začne kaj bolj naglas igrat in ga opomnim, da naj bolj potihem, reče, NE in zanalašč ropota, še preden ga uspem iz sobe vem spravit, mi ga že zbudi.
 
In jaz naj zdaj kuham kosilo z enim v naročju in z drugim, ki cvili in cepeta zraven..
 
Uf, sem jezna, sem se morala malo spihat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Lp,
Tejauser posted image


_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ta presneti mulc nagajivi!
8.4.2006 12:38:38   
total
Pravi mali nagajivček,ja nimaš kaj.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ta presneti mulc nagajivi!
8.4.2006 12:39:15   
KODA
Ko sta bila manjša so bile pri nas iste fore.Zdaj sta stara 5 in 3,pa je malo boljše.
Je pa pri nas tako,da bi tamali zjutraj še spal,tastarejši ga gre pa budit,da ima partnerja za igro.Nato sledi kričanje....
Ko pa je bil tamali še dojenček,mi je zanalašč ropotal in kričal,da ga je zbudil.Vem kako to zgleda,če imaš enega v naročju,drugi ti pa trmari,ali cvili...

Pa je treba skuhat,dat cunje prat,posesat....Na koncu,ti uspe samo skuhat,cune pa ostanejo,se naberejo dve žehte za peglat,mene,je pa kar zvilo,ko sem videla kup cunjuser posted image
To so mali navihančki!

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ta presneti mulc nagajivi!
8.4.2006 12:50:33   
katarina j.
Ja to je oblika ljubosumja, tudi moj starejši je to parkrat naredil, samo bolj prekrito,: naprimer je glasno zakašljal, ko sem rekla naj gre iz sobe ven, ali pa se je "spotaknil". Take male nagajivosti... no moj je malo starejši-4 leta, pa sem mu počasi dopovedala, da je to tudi zanj slabše, če je mali bratec neprespan in siten, ker se potem ne morem z njim toliko igrat. Pa je razumel in zdaj je to kar nehal počet.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ta presneti mulc nagajivi!
8.4.2006 16:52:26   
Anonimen
Tole Katarinino pojasnjevanje se mi zdi v redu. Mogoče bi se res bilo fino takrat, ko mali spi, malo bolj velikemu bratu posvetiti. Pa bo vesel, da gre mali spat in da spi. No ja, čeprav to ni ravno ne vem kako bratsko.user posted image
Drugače pa ste še zelo potrpežljive, meni bi se utrgalo v takih primerih.

(odgovor članu katarina j.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ta presneti mulc nagajivi!
8.4.2006 16:55:48   
bskrle
Se naredi in te razumem.
Naša Luciaj je to neštetokrat ušpičila, ravno zadnjič je razlagala,da rabi neko igračko in že je prižgala luč in zbudila ta malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ta presneti mulc nagajivi!
8.4.2006 19:02:08   
urbancek
Sem pa že mislila, da to počne samo naš dveletnik

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ta presneti mulc nagajivi!
9.4.2006 22:22:42   
india
Hehe, Teja, tvoj otrok vsaj glasno to naredi, nap Jan pa je čisto potihem prišel do Pie in jo gledal, dela zraven Pssstttttt,Pia aja, potem jo je pa vščipnil  tako močno, da se je reva prebudila s kričanjem. Ali jo je pa za lase pocuknil, ali po nosu mahnil, češ, da je na njem sedela muha.....user posted image user posted image user posted image

To delajo iz čistega ljubosumja, ja. sicer jih pa kmalu mine, vsaj pri nas je trajalo le kake pol leta.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?