|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČAJČKI
14.4.2006 9:42:58   
inara
Zanima me kateri čaj dajete svojim otrokom.Naša tamala ima 10 mesecev.Zadnjič me je zanimalo nekaj glede prvega obiska pri zobarju pa mi je ena napisala, da so ji odsvetovali istant čaje od hipp-a, ker imajo not sladkor in niso v redu za naše malčke.Jaz sem pa pred kratkim kupila glih tega z okusom jabolke pa je bila naša ful navdušena.Prej sem ji dajala vodo ali bebe čaj pa ga je spila glih za vzorec.Malo sem včeraj gledala po instant čajih odrugih znamk pa je v vseh sladkor noter-zakaj so pa pol to otroški čaji, če jih pa pol zobarji odsvetujejo? Kaj date svojim otrokom ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ČAJČKI
14.4.2006 9:44:48   
April
Moj pije vodo in nesladkan čaj, drugega ne mara. Pije pa iz kozarca. Problem pri teh sladkih pijačah je predvsem, če jih otroci pijejo iz flaše.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ČAJČKI
14.4.2006 9:53:30   
Mala Vita
Stara je 6.5 meseca. Sama ji skuham čajček iz kamilice in janeža. Dam pa notri par zrnc sladkorja za boljši okususer posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ČAJČKI
14.4.2006 10:33:05   
muha1
Domač zeliščni čaj in otroški čaj (Lumpi, kamilice...) in vse brez sladkorja

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ČAJČKI
14.4.2006 13:54:35   
anckabancka
Pije zelo razredčen 100% jabolčni sok od fruktala: 1:5

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ČAJČKI
14.4.2006 14:04:12   
thunder
Jaz mislim da je še vseeno bolje malce sladek čaj kot pa da otrok sploh noče pit oz. pije (pre)malo. Tekočina je zelo pomembna. Če pa se še dojita pol pa ni panike (seveda če veliko pije pri tebi).

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ČAJČKI
14.4.2006 17:53:49   
skuštrana
Naša pije samo vodo. Včasih ji dam čaj z medom pa ga popije. S sladkorjem pa nočeuser posted image . Rajši kar grenkega.  

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ČAJČKI
14.4.2006 21:15:55   
KODA
Najrajši imata vodo.Včasih pa kakšen Bravo sok.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?