|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny Buzz ali Speedi SX
12.9.2005 17:30:14   
miška1
Zanima me kakšne izkušnje imaste s tema dvema modeloma in nakup katerega svetujete.



lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   quinny Buzz ali Speedi SX
12.9.2005 22:26:06   
anckabancka
Mi imamo speedya in smo zelo zadovoljni po dveh mesecih uporabe.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   quinny Buzz ali Speedi SX
13.9.2005 15:06:01   
miška1
MA KAJ STE GA UPORABLJALI OD ROJSTVA DALJE? ZANIMA ME ALI SE DA VSAJ SEDEŽNI DEL OBRNIT ČE SE ŽE ROČAJA NE DA?

LP

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   quinny Buzz ali Speedi SX
13.9.2005 21:07:52   
Vanja
Jaz sem malo gledala na internetni strani www.quinny.com in tam pise, da buzz ni primeren za otroke do 6. meseca starosti, razen ob uporabi kosare oz. lupinice. Pa pri buzzu se da obracati tudi rocaj, tako je vsaj razvidno iz navodil. Lahko pa recem uz izkusenj, kot teta, moj necak se do 6. meseca sploh ni hotel voziti v vozicku, tako da je bil nakup kosare, sicer brez kosare povsem brez veze. Mislim pa, da sta oba vozicka super, saj sta kompatibilna z lupinico maxi cosi, ki je nujno obvezna!!!, vendar pa je ta uporabna samo v toplem vremenu. Prednost buzz-a je v njegovi zlozljivosti in moderne dizajnu, speedy pa je vecji, vendar lahko vanj polozis tudi novorojencka, ob uporabi vrece je tako uporaben tudi v hladnjesem vremenu oz. zimi, tudi ce nimas kosare. Ce te zanima kaj vec, pa najboljse, da pogleda zgoranj napisano internetno stran.

P.S. Speedy-ja sicer ne priporocajo za otroke mlajse od 6 mesecev, vendar pozanam malcke, ki so se od rojstva vozili v njem, mogoce je pa za buzz isto, samo glede na to da je novejsi model, se ni veliko ljudi z izkusnaji.

Lp

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   quinny Buzz ali Speedi SX
14.9.2005 12:17:27   
pravljica
jaz nimam nobenega, gledala sem oba...čez kakšno leto pa bi si rada kupila buzza

meni pri speediju ni všeč to, da ni nikoli v povsem navpičnem položaju...vedno je sedež nagnjen nekoliko nazaj...to da je lupinica za tople dni se čisto ne strinjam...jaz jo uporabljam, ampak če je toplo zunaj, je tibor cel poten v njej...ko je hladno in ko piha pa ni problema, niti kape ne rabi, ker je glavica "zavita" v tisto oporo za novorojenčke, ob strani je pa tudi toliko dvignjeno da je v zavetrju, pa še strehico potegneš čez in je...no, toliko o lupinici

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   quinny Buzz ali Speedi SX
14.9.2005 12:25:47   
mell
Mi imamo spedy sx in ga trenutno uporabljamp s košaro dreami in smo zelo zadovoljni.Je zelo lahek za vozit ,tudi v manjši avto gre(clio),seveda mu snamemo kolesa,ki se snamejo samo na klik ,skratka ne zamenjam ga z nobenim drugim.Tega vozička pa ne moreš uporabljati od rojstva.No mogoče še to malo me sicer moti ,ker se roč ne obrne na drugo stran in ,ker nima opore za rokice a bomo tudi to rešili.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   quinny Buzz ali Speedi SX
15.9.2005 9:52:26   
medvedek
Midva z dragim sva se odločila za Qunny Buzz v kompletu (košara, športni in lupinica), ko je bila akcija v Baby Centru. Upam, da sva se prav odločila. Saj bo najin medvedek privekal na svet novembra. Sicer pa je izbira vozičkov tako velika, da se je res težko odločiti. Ampak za enkega se pač moraš pa čerpav potem na koncu mogoče ugotoviš, da si se napačno odločil.

Želim ti, da se poš pravilno odločila.

LP MAMI

url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   quinny Buzz ali Speedi SX
18.9.2005 19:37:59   
shooo
mi2 sva se dolgo odločala glede quinnyia.v prepričanju da bova kupila speedia (saj športni del vozička oz. sedež zelo enostvano spustiš v vodoravni položaj, enostavno se zloži, ima primerna kolesa...ampak nima čisto pokončnega položaja za sedeti, ni naslonjala za roke.... buzza sva odpisla ze takoj predvsem zaradi malce cudnega spuščanja sedeza v ležeč položaj.nogice so namreč zmiraj mal pokrčne.mal sva polistala tudi po hrvaških forumih in so starši buzzovci čist navdušeni (za klince ne vem).ah pa se to je vagalo na speedijevo stran:zdelo se nam je da je košara full večja kot pri buzzu.pa ni tolk.pri obeh rabiš še ekstra torbo za zraven.
no, namesto da bi prisla domov s speediem, sva pripeljala buzza!!!za 1x je se zapakiran kajti naš bebač prihaja komaj januarja tak da do takrat morava se zrihtat rabljeno košaro (je predraga za tist mesec dva ko jo dejansko rabimo). če ne bomo zadovoljni bo pač potrebno kupit drugega ta bo pa romal v male oglase.je pa krasen.pa se MM izgleda super z njim
lp

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   quinny Buzz ali Speedi SX
19.9.2005 12:14:08   
pravljica
no shoo, jaz ti čez kakšen mesec prodam košaro za 25000 sit, če ne boš našla druge variante (rdeča je)

na to "nakupovalno" košaro sem sama ful računala, pa to na comfortu...zdaj pa komaj spravim kaj v njo...ima tolk enega železja okoli, da je kar problem, čeprav se tudi od strani odpre

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   quinny Buzz ali Speedi SX
19.9.2005 19:15:05   
bobek05
Mi imamo Speedija in smo z njim zadovoljni. Prav blesavo je edino to, da košare ne moremo več uporabljat, ker je Aneju premajhna - ne vem po kakšnih standardih naj bi bila do 6. meseca (Anej je star komaj 3 mesece ), v lupinici pa bodo tudi čez mesec ali 2 nogice dol visele , je pa ful rad v njej, ker je že začel opazovat okrog sebe in ga je košara že itak ful motila, ker ni nič ven videl.. Za oni del pa mislim, da je še premajhen, saj še niti glavice ne more sam gor držat.. Tak da ne vem kaj bomo, ko bo še lupinica premahjna .. Ampak ne smeš se ozirat na to - mi imamo žal malega velikana (se je odločil, da bo šel po atijovih stopinjah)..

Drugače je pa ful praktičen za zložit, pa ful mi je všeč, da se da lupinica gor, pa košara tudi.. Da ne omenjam prednjega kolesa, ki se vrti in je zato z vozičkom ful easy manevrirat...

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: quinny Buzz ali Speedi SX
21.3.2006 9:58:10   
melodija
Mamice, ki ste pred časom pisale od Quinnyjevih vozičkih:
SE JE MNENJE DANES, KO JIH UPORABLJATE ŽE DLJE ČASA, KAJ SPREMENILO?user posted image user posted image

Lp, Melodija (ki se je začela odločatiuser posted image )

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: quinny Buzz ali Speedi SX
21.3.2006 14:07:40   
Anonimen
BUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!user posted image

(odgovor članu melodija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: quinny Buzz ali Speedi SX
21.3.2006 20:51:21   
copka77
Mi imamo Buzza pa smo ful zadovoljni. Nas otrocek pa tudi.Tako z kosarico dreami kot s sportnim delom, kljub temu da se kot med naslonom za hrbet in ritko ne spreminja, nas zelo lepo in dolgo spi noter, se prav nic ne matra-vsaj tako je videt. Z okretnostjo in zlozljivostjo pa itak ne bom izgubljala besed---je suuuupeerrr!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: quinny Buzz ali Speedi SX
21.3.2006 20:58:05   
kofetek2010
po treh mesecih uporabe Buzza smo še vedno zadovoljni z njim user posted image
uporabljamo ga z lupinico, nimamo košare in je niti ne pogrešamo user posted image

tisto o pokrčenih nogah - kako pa imajo otroci v ostalih vozičkih noge? tud jim visijo user posted image   pač pod drugim kotom user posted image

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: quinny Buzz ali Speedi SX
14.4.2006 23:17:29   
shooo
evo, mi ze 2 meseca vozimo bejbo v buzzu! izkazal se je odlicen za vse sprobane terene, se pravi, soder, asfalt, sneg,trava...
prvic smo bili zunaj ko je neza bila "stara" 10 dni na -5, sicer samo za 15 minut,v dreamiju je bila lepo zavita v skafander+hoemade vreca in odspodaj krzno.sedaj je stara 2+meseca in je 3 tedna vozimo v lupinici.nakup rabljene kosare je bila pametna odlocitev(hvala pravljica!).
pogresam sencnik na lupinici s sprednje strani ampak to resim s planicko.
llupinica je super, moti me to vezanje s pasoviv avtu, rajsi bi imela easyfix (ali kako se ze rece).
super enosatavno se ga da zloziti in sestaviti.
priporocam buzza


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?