|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolg PMS ali kaj?
10.4.2006 11:03:18   
balaena
No, kot že piše, me od četrtka prejšnji teden (danes 5. dan) nekam čudno boli trbuh. Zelo spodaj (maternica, mehur) in niti ne boli, bolj kot neka napetost ali bolečine (ampak te zdaj so res take vzdržne, ni krize) pred menustruacijo. Če se jih prav spomnim, ker mene je bolelo pred nazadnje več let nazaj, potem se mi je porihtalo in je bilo vsakič neboleče. No, ampak takrat ko me je, me je bolelo vsakič tisti dan, ko sem M že dobila. Zdaj pa me podobno boli, M od nikoder (po porodu pred 6 meseci je še nisem dobila), jaz pa ne vem, kaj bi to lahko bilo.

Ali bi imela katera kakšno idejo? Ne vem, ali me mora kaj skrbeti al ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolg PMS ali kaj?
10.4.2006 11:10:50   
Seven*
Kaj pa mozna nosecnost? Jaz sem zanosila 6 mesecev po porodu. Brez menstruacije.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolg PMS ali kaj?
10.4.2006 11:26:49   
balaena
No, sej, to tudi jaz razmišljam, pa nisem napisala, me je zanimalo, če bo katera sploh pomislila.
Se mi zdi, da je zelo zelo malo možnosti za nosečnost. Se pa sploh ne morem dobro spomnit, kako že boli takrat čisto na začetku, ko se maternica začne širiti? Zdi se mi, da je mene bolj špikalo (točkovno), zdaj je pa bolj na večji površini vse čutit... Sem to čudno napisala :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolg PMS ali kaj?
10.4.2006 11:33:10   
Anonimen
Lahko da se telo počasi pripravlja na menstruacijo, lahko pa je res nosečnost. Mene je drugače na začetku nosečnosti ravno tako bolelo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dolg PMS ali kaj?
10.4.2006 11:40:18   
Seven*
Mozno je in eno in drugo. Oboje daje priblizno enak obcutek. Vsaj pri meni je bilo tako. Da bos ziher, idi test kupit.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dolg PMS ali kaj?
10.4.2006 11:55:13   
balaena
bom sla.
ampak si kar zelim, da bi bila noseca, ne pa da pride ze M... no, ja, saj ce bo M, bo treba pa malo se potrudit in bom mogoce pa kmalu tudi noseca, ne?

hvala, lpb

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dolg PMS ali kaj?
12.4.2006 7:37:14   
amy26
mene je podobno bolelo en teden pred M in potem namesto da bi dobila M sem bila nosečauser posted image

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dolg PMS ali kaj?
14.4.2006 8:03:15   
balaena
sem ravno mislila vprasat, koliko casa naj bi te priprave na M prvic po porodu trajale. danes je en teden odkar se je zacelo, pa se nic.
test sem sla pa kupit, pa sem bila tako neucakana, da sem ga kar takoj naredila - sredi dneva in ni bilo nic. zdaj ne vem, koliko je pomembno, da je jutranji urin (najbrz malo ze, ker jaz toliko pijem, da sem vsaj 1x na uro na wc-ju, tko da so hormoni noter kar razredceni verjetno).
amy26 tebe je potem nehalo boleti po enem tednu?

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dolg PMS ali kaj?
17.4.2006 20:18:21   
amy26
balaena, ja en teden pred M me je bolelo pol pa nič več, le v nosečnosti kot je normalno me je še parkrat. Počakaj še kakšen dan s testom pa ga le naredi ampak najbolje zjutraj, če te pa ne bo nehalo boleti pa le pojdi do ginek.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?