|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 19:52:55   
Anonimen
Pozdravljene,

najprej se vam opraviičujem, ker pišem anonimnno, vendar so razlogi...
Rada bi vprašala, če je lahko kaj narobe, če se 5-mesečnii otrok preveč smeji. Namreč mojo hčer tašča meče v zrak in podobno, hčerka pa se pri tem zelo smeji. Slišala sem, da je kateremu otroku že počila žilica v glavi zaradi tega. Če ji kaj rečem, naj dela z njo bolj nežno, pa mi odgovori, da kako pa je ona tri otroke "spravila gor". Tako, da sem zdaj raje kar tiho, vendar si potem očitam, da bi morala kaj reči, ker v končnni fazi je otrok le MOJ.

Prosim napišite kaj o vaših izkušnjah! Hvala!
Lp, Anonimna
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 19:55:48   
fricka
Bi rekla, da s tem ni nič narobe. Ne poznam nobenega takšnega primera.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 19:57:04   
Anonimen
Zaradi samega smeha ji ne bo hudega, žilice pa res počijo zaradi metanja v zrak oz. zaradi tresenja otroka. Tako da imaš kar prav, kar umiri taščo.

(odgovor članu fricka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 19:58:32   
total
Smeh ne more nič škodit,edino pri tako majhni je treba pazit še glavico in ne pretiravat...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 19:59:48   
kofetek2010
se strinjam z al bino user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 20:00:29   
Anonimen
A bejž user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 20:01:53   
kofetek2010
če pa je res user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 21:33:10   
Anonimen
Ja no, pa tudi če ne more do sape od režanja, je lahko kaj narobe. Vem, ker moja mati vedno paniko zganja pri takih stvareh. Sicer res ne vem zakaj že .. in res, da jo ona pri veliko stvareh ... ampak res se mi zdi, da bi znalo bit nekaj na tem. Pet mesecv za v zrak metat je pa res še malo malo. Ti kar reci tašči, če te kaj tišči. Res je tvoj otrok in kaj če bo kdaj res kaj narobe? Jaz bi rekla, da ne dovolim in pika, da lahko, da me brez veze skrv+bi, ampak da me je tega pač strah in ne dovolim.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 21:35:37   
KODA
Smeh me ne bi skrbel
,prej metanje v zrak??user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
17.4.2006 21:45:37   
lelaval
Kar se tiče smejanja - škodi mu ne, le pozitivno vpliva tudi nate (zamisli si, da bi se ves ta čas, ko se smeji, jokal),
kar pa se tiče metanja v zrak - 5 mesecev se tudi meni zdi malce prehitro user posted image  Pač ji reči, da ti ni prav, da se igra z njim na tak način, saj si ti njegova mati in boš vedela, kaj je dobro zanj.
Najbolj pa mi gredo na živce z izjavami: jaz že vem, saj sem 2 (ali 3 ali koliko že otrok ima) gor spravla. user posted image  Tudi moja tašča je imela navado to rečt. user posted image  Se nisem takrat spomnila (zdaj pa nimam več prilike user posted image ), da bi ji rekla: gor že spravla - saj itak vsi enkrat odrasemo, - a kako pa je druga zgodba user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
17.4.2006 23:57:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 8:18:13   
Romcka
ah te tasce :):):) sej jih mamo radi, samo na trenutke meni tud moja rahlo rapa zivce, ko skoz neki skrbi - a je zejna, sej jo ne zebe, a ni prevroce, dej ji rajs sadje za jest, zakaj pa ji ne das goveje juhce....ajme meni:):) ti kr hrabro, iskreno, prijazno in avtoritativno...bejbi je tvoj in z njim naj se dela tak ko ti in tvoj dragi hoceta....meni osebno tudi ni vsec, ce kdo kajo extra v luft mece ali jo zgecka....sej se da otroka se kako drugace spravit v smeh -recimo igrica KUKU al kej....
ajd uzivajte
R

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 9:10:31   
TONČI.
S tem da se otrok vedno smeji ni nič narobe. Moj šestmesečnik se vedno smeji, Ko pa vidi starga ata se pa tolk, da se že kar malo trese. To je samo dobro, so vsaj zdravi. Žilce pa lahko popokajo zaradi pritiska v glavi, ko leti v zrak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 9:38:00   
mujcek
Ti ji kar povej svoje user posted image

Tudi jaz sem bila vedno tiho, ko je imela tašča pripombe in svoje finte, sedaj mi je pa tega dovolj in ji pač povem kar mislim, ker drugače sem bila cel dan živčna.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 9:39:21   
Anonimen
Jaz sem pa tudi tri gor spravilauser posted image tačetrtega tudi gor spravljamuser posted image
Ampak v zrak jih pa nismo metali,pa stresali tudi ne.No ja v zrak nad glavo sem jih že dvignila,da so se smejali,ker smeh je pol zdravja,pa sem nazaj porcijo dobila,direkt v "faco"nekaj vsebine iz želodčkauser posted image Pet mesecev je kar premajhen za take kolobocije.Punce,dejte no bit bolj trmaste,kot tastrejši,pa ne se bat besed.Otrok je vaš,ve ste za to,da ga očuvate.Besede še nobenmu niso tako hudo škodovale,kot dejanja.
Povej svoje,pa naj mulo kuha.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 9:54:23   
kapesanta
Baje sem se jaz tud zlo zabavala ko me je oči metal v zrak, mami je bla pa zraven čist panična. user posted image  
Me pa že nekaj časa kar pri srcu špikne, ko vidim koga metati otoka v zrak - kaj pa če ga glih takrat kaj špikne pa ga ne more ujet? Groza - jaz bom tovrstno igro prepovedala - pa če se na mrtve skregamo. Mogoče je res da smo preveč panične, ampak konec koncev je tolk drugih super iger z malčki da ni treba izbrat glih tiste ki je ne maramo....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 12:52:03   
Anonimen
Hvala vsem za odgovore in vzpodbudne besede, vendar se bojim, da ko bom kaj rekla (sicer v dobro otroka) se bomo skregali, oz. se bo kuhala mula...

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 14:55:26   
Anonimen
Ja, potem pa bodi tiho in si očitaj.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
18.4.2006 15:15:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dojenčkov smeh-preveč?
18.4.2006 15:50:32   
acjom
Jaz pa mislim, da smeh ni vedno pol zdravja! V določenih premerih je lahko to že HISTERIČEN SMEH, metanje v zrak, žgečkanje ipd. so prav taki primeri. Poleg tega po mojem metanje v zrak pri tej starosti lahko poškoduje možgane. Sedaj govorim na pamet ma se mi zdi, da sem brala nekje, da se dojenčke ne sme metat v zrak, prav tako se jih ne sme stresat!
REČI TAŠČI DA NAJ NEHA, HUDIČA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?