|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hladilnik "spušča"
8.7.2006 11:26:45   
Taša
Imamo hladilnik prostostoječi Zanussi večjega, ki smo ga "podedovali" od prejšnjih lastnikov stanovanja.Ker je bil hladilnik na pogled boljši in večji od našega smo seveda tega obdržali.. Hladilni je samoočiščevalni ali kako se že temu reče... Zadaj ima posodico v kateri se nabira voda.... Se je pa začelo dogajati, da mi vsake toliko časa priteče nekaj vode...spodaj v desnem kotu vrat (tam kjer so vrata priterjena) in nevem od kod bi to priteklo... Od spodaj ne...to sem že ugotovila.. Priteče iz hladilnika ampak od kod za vraga...Se je kateri že kaj takšnega zgodilo in kaj bi lahko bilo narobe...Včasih je te vode več včasih manj ? zdej moj user posted image  sumi da bi bilo treba zamenjat tisto gumo na vratih, ampak jez dvomim....?? No nasvet! Prosim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hladilnik "spušča"
8.7.2006 12:16:18   
BLAŽIKA
To se je dogajalo tudi pri nas. V notranjosti hladilnika čisto od zadaj gre en kanalček v katerega pa zelo rada pride kakšna umazanija in ga zamaši potem pa začne voda pritekat ven. Moj ga z tanko paličico sčisti(samo noter v ta kanalček porineš) in je potem vse ok. Mislim da je pri vas ista stvar . Poglejte in javi če ste rešili problem.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Taša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hladilnik "spušča"
8.7.2006 12:26:38   
SašaR
Pri nas stvar uredimo enako kot Blažika.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?