|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 15:47:36   
tulip
Moj sodelavec je dobil otročička. Ker sem tudi sama na porodniškem, nimava stikov oz. se še nisva srečala. Sem pa vprašala sodelavke, kaj pravi oz. kako je, pa so mi rekli, da je na njihovo navadno vprašanje: "Kako je kaj s tamalim?" resno odgovoril, da je otrok njegova stvar in da se to njih ne tiče..... Skratka, sploh ni hotel NIČ v zvezi z otrokom povedat!!!!
So ostale kot pribite, saj niso nič takega vprašale in še majn kaj slabega hotele..... in od takrat njegovega otroka sploh ne omenjajo več, ker jih je tako zavrnil, on pa tudi ne....
Moram pa povedat da smo imeli v službi normalne odnose in smo se do nedavnega z njim normalno pogovarjali, tudi žena je večkrat prišla k nam na obisk...zdaj pa tako, kot strela z jasnega tak odgovor.
Pa se ni hecal, je dal jasno vedet da naj ne sprašujejo nič.
Zato se jaz sprašujem, kaj naj  storim, ko se srečava - a naj mu čestitam in ga vprašam kako je ali kaj ali naj bom raje tiho?user posted image user posted image user posted image
Meni se zdi normalna 1.varianta, kaj menite vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 15:49:17   
Anonimen
Čestitaj mu, ker je postal očka in mu zraven povej, da si mu na voljo, če bo kaj potreboval. In to je to.

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 15:50:18   
Anonimen
Meni se tudi zdi normalna 1. vaiabta. V bistvu ni normalno, če ga ne vprašaš po otroku. Morda je pa kaj narobe z njim, z otrokom, da tako reagira.

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
23.4.2006 15:57:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 16:01:07   
Marogica
Vsekakor mu čestitaj, saj to se res podobi, pa se izkaži vsaj ti za "kulturno", če že on ni takšen. Lahko, pa da je kaj narobe v družini, lahko, da je otrok bolan, pa noče o tem govorit, lahko, da z ženo nistva skupaj, pa otroka nima v bližini.....ne vem, je samo ugibanje, vendar razmišljam v tej smeri, da se noče pogovarjat o otroku, ker je posredi kakšna boleča stvar. Upam, da sem totalno mimo vsekala in da je samo čudak.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 16:15:25   
tulip
Tudi mi smo pomislili, da je mogoče kaj narobe z otrokom...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 16:24:04   
KODA
Čestitaj mu,nato ga pa pusti pri miru,če je tak.Bo že sam povedal,ko bo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 17:12:29   
Bonnie_RR
Se strinjam z napisanim. Tudi jaz ne bi preveč drezala v človeka, ki jasno pove, da o nečem noče govoriti. Čeprav se mi pa vseeno zdi postavljeno vprašanje zgolj splošno vprašanje in nič tako zelo osebnega. Simpl vprašanje - nič slabega. So pa ljudje različni.
No, jaz bi bila pa po drugi strani prav užaljena, če bi vsi vedeli, da imam user posted image , pa ne bi noben vprašal, kako je...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 17:43:22   
Anonimen
Tako reagira človek, čigar otrok se je rodil s kakšno napako. Ali pa človek, ki je...mal čuden user posted image

Jaz bi preprosto čestitala, to je pa tudi vse.

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dilema-kaj reči ali ne?
23.4.2006 19:55:37   
paris
Čestitaj, pa je! Potem boš videla kako se bo situacija razvijala, in ali lahko še kaj rečeš, ali pa tudi ne!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?