|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere toplice?
25.4.2006 19:55:07   
sabini
Punce a katera priporoča dobre toplice in da je seveda že bila nekje v SLOVENIJI.  In sicer imam skoraj  eno leto starega Matica in sem noseča, kaj oz. kje bi bilo za naju super user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere toplice?
25.4.2006 19:56:35   
Mišek06
Mi smo vedno šli v Čatež.

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere toplice?
25.4.2006 20:04:44   
janja 27
jaz sem tudi za čatež user posted image user posted image user posted image  , lani sem bla tam septembra (noseča) user posted image  in sem se imela full v reduuser posted image   user posted image letos pa gremo tja s najino user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere toplice?
25.4.2006 20:28:43   
sabini
Kje sta se kopale v vseh bazenih noter in zunaj ker me je mal strah, ker vsi tolk govorijo da voda v toplicah ni dobra za nosečniceuser posted image

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere toplice?
25.4.2006 20:35:16   
andrea
 
Jaz, oziroma mi, navijamo za Moravske toplice. Res, da ni toliko bazenov in toboganov kot v Čatežu, ampak za majhne otroke in user posted image čisto dovolj. 
                                                                                            Lp, Andrea

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere toplice?
25.4.2006 20:46:45   
ona
Tudi Atomske toplice so uredu!Sem bila tam z 1.5 leto starim otrokom in je bilo super!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere toplice?
25.4.2006 20:56:05   
KODA
Ptujske toplice,kjer imajo fajn otroški bazen.Ravno taprave globine in velik.
Aqua park v Žusterni.Bazeni z morsko vodo in otroški bazen z igrali.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere toplice?
25.4.2006 23:40:43   
Anonimen
Ptujske toplice nas zagotovo ne vidijo nikoli!!!!! Baje je notri prepovedano jesti karkoli in če tudi otroček papca smoki ali keks, stopi do njega paznik in mu pove, da ne sme jest in od mamice zahteva, da hrano umakne. Si znate to predstavljati pri 1,5 letnem otroku? Bedaki zmešani! To je za v časopis dat!user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere toplice?
26.4.2006 8:43:49   
Barbs
Jaz sem absolutno za Podčetrtek, Terme Olimia.user posted image  Je zelo čisto, bazenček za malega boš imela, igralnico za malega... Pa ker ne moreš bit ves dan  v bazenu je tam v okolici toooliko možnosti za vse ostalo - sprehod do ruševin gradu, čokoladnica v Olimju, jelenčki na Jelenovem grebenu, koča pri Čarovnici... pa neznansko so vsi prijazniuser posted image  Je na nivoju, hkrati pa so ohranili domačnost in se uspeli izogniti "masovnemu" brezosebnemu turizmu...

Terme Olimiauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere toplice?
28.4.2006 19:14:30   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
Terme Olimiauser posted image


Se strinjam-meni je od vseh zgoraj naštetih najbolj bilo všeč v Olimjah!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere toplice?
30.4.2006 9:17:11   
mikina
Mi smo bili že dvakrat v ptujskih na dopustu, pa so otroci vedno imeli seboj na bazen kakšen prigrizek in nas noen ni niti opozoril. Smo pa lansko leto bili glih takrat, ko je bili svetovno prevenstvo žonglerjev in je bilo zaradi dežja in množice žonglerjev en dan tako umazano, da se nismo mogli niti kopat. Za otroke zelo lepo voda topla.




(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere toplice?
30.4.2006 9:42:44   
Anonimen
Mene pa Moravci ne vidijo nikoli več user posted image

(odgovor članu mikina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?