|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kreme za atopični dermatitis
9.5.2006 12:45:14   
pikapoka
V eni od prejšnjih tem sem zasledila podatek o kremah znamke Mustela. Ker kasneje ni bilo nobenih podatkov kje se jih da kupit, sem pobrskala po netu in našla odgovor:
-  kupite jih lahko v nekaterih lekarnah (ne povsod) po Sloveniji
- podatke v katerih lekarnah jih dobite in svetovanje kaj kupiti pa je možno pridobiti pri zastopnici za Slovenijo .......Maja Remic   tel:051-600950
Sama sem se z njo že pogovarjala in mi je priskrbela kar nekaj nasvetov.
Kreme so pohvalili tudi prijatelji, ki stanujejo v USA, zato mislim, da jih je vredno preizkusiti.

Upam, da sem malce pomagala
                       
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kreme za atopični dermatitis
9.5.2006 13:55:52   
Majabo
jaz z svojim detemom se cakam na krvne teste...nemogoci cakalni roki :-(
ne vem na kaj je alergicen, se pa mali zadnje dni tako praska da me je groza user posted image
bi mu ta kremica pomagala?
morda imas spisek lekaren kjer jo prodajajo?

lp
T.

(odgovor članu pikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kreme za atopični dermatitis
9.5.2006 14:29:54   
pikapoka
Najbolje bo, da pokličeš na tel. številko, ki sem jo napisala. Maja ti bo svetovala tako kot meni. Kremica pa naj bi pomagal4 a, vsaj po mnenju nekaterih poznanih, ki so jo uporabljali.

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kreme za atopični dermatitis
9.5.2006 15:16:36   
joja
Drage mamice,
tudi nas 8 mesecnik ima AD in ne vem na kaj je alergicen. Sicer ga nima v tako zelo hudi obliki pa vendar....
Ker trenutno zivimo v tujini sem tudi sama kupila izedlke  Mustela in sicer prav posebo linijo, ki se imenuje Stelatopia in je namenjena prav dermatitisu in suhi kozi. NA razpolago imajo gel za umivanje, olje za kopel in pa kremo za po celem telesu in obrazu. Izdelki so res odlicni in nam super pomagajo. Res da so nekoliko drazji tukaj v Franciji je ena izdelek okoli 24 eur govorim na pamet, vendar so absolutno vredni svojega denarja.
V Ljubljani  se Mustela dobi  vlekarni v draveljskem centru in pa v lekarni v centru Murgle za ostale pa ne vem.

Torej poskusite, res toplo priporocam. Jaz nasega malcka mazem vsak vecer po kopanju, v vodo dam olje in pa zjutraj.
 

lp pozdrav

(odgovor članu pikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kreme za atopični dermatitis
10.5.2006 14:31:09   
nikata
Ravno včeraj sem se zanimala za kreme Mustela in sicer za posebo linijo, ki se imenuje Stelatopia, v lekarni v Domžalah (so že v prodaji). Kreme izredno pohvalijo, so pa novost pri nas, vendar v lekarni glede na to, da so kreme okoli 2.ooo Sit, dajo tudi vzorce, da lahko poskusiš, če ti sploh odgovarjajo.


Lp

(odgovor članu pikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?