|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počitek po hsg
5.5.2006 8:09:57   
rinka
živjo sotrpinke

no sedaj tudi jaz uradno sodim med fosilke, kajti po enem letu nama še ni uspelo priti do user posted image .
naslednji tedem me čaka hsg, pa me zanima, če ste tiste ki ste že bile, res potem počivale ali ni bilo potrebno. moj user posted image me namreč želi peljati na morje za vikend, da se malo potolažim, pa ne vem če je najbolj pametno.
hvala za odgovore,
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počitek po hsg
5.5.2006 8:31:14   
naja78
ojla,nočem te strašiti,ampak ene po tem posegu,ko popustijo tablete_SPAZMEX,boli ko hudič.vsaj prvi dan in naslednji dan moraš počivati,ker lahko pride do vnetja in antibiotikov.

mene sicer ni bolelo nič kaj preveč,čutiš pa krče in dobila sem vročino.

itak mogoče veš da moraš dati kri pred HSG.moraš bit čist zdrava.pri nas v lj ne komplicirajo in greš čez 2ure domov z izvidi.

vsekakor,morje ti po posegu odsvetujem,razen mogoče če mine od posega več kot 3 dni.

mojo sestrično je bolelo ko sam hudičin ni bila zmožna hodit še naslednji dan.

tako pač je.

(odgovor članu rinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počitek po hsg
5.5.2006 9:08:57   
Anonimen
TA poseg punce različno prenesemo. Meni so bila tudi dana navodila, da moram kakšen teden počivat v smislu, da naj se ne naprezam, naj kaj težkega ne dvigujem.....
Mene že sam HSG ni bolel, domov sem šla po dveh urah, nobenih tablet nisem dobila proti bolečinam niti me ni nič bolelo. SAmo sem vseeno tisti dan popoldne počivala na kavču, naslednji dan pa sem bila normalno aktivna.

Res je odvisno od vsake posameznice. Boš videla, kako se boš počutila. PA sama potem presodi.user posted image

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počitek po hsg
5.5.2006 9:14:02   
PBJ
Jaz sem tisti dan doma počivala (3 ure sem morala v bolnišnici ležat) in naslednji dan sem se tudi bolj pazila. Malo me je sicer špikalo in bolj čuden filing sem imela v sp. delu trebuha, a ni bilo nobene sile.
Pazi samo, da ne stakneš kašnega vnetja. Takrat sem dobila tudi en antibiotik proti vnetju, ki sem ga jemala 2 ali 3 dni (se ne spomnim več katerega, ker je od tega točno 2 leti.
Glede HSG-ja pa se nič ne boj. Jaz sem tolikokrat poslušala, da boli ko user posted image  in se spomnim, da sem na poltrda čakala na tisto bolečino, ki je ni bilo. Malo me zvijalo in to je bilo to, pa čeprav je pokazalo, da je en jajcevod zamašen.
Peti ciklus po HSG pa sem user posted image ....

Drugače pa naslednji dan še bolj počivaj...

Pa srečnouser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu rinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počitek po hsg
5.5.2006 9:54:03   
teira
Živjo
tudi jaz sem že prestala HSG in vseeno še vedno nič. Pa dobro. Moje izkušnje so naslednje... V bolnišnici sem dala kri, opravila pregled in nato hsg. Najhuje je bilo v trenutku, ko so mi dali injekcijo, saj sem jo čutila ko user posted image , sam postopek je bil boleč kot najhujši menstrualni krč. Na to vse o.k., do večera ko mi je bilo user posted image  in sem bruhala. Prespala sem v bolnici in naslednje jutro domov. Doma sem se počutila dobro, razen občasne male slabosti - nič hujšega. Sem pa še 2 dni počivala.
Lep vikend vsem in čimveč user posted image in user posted image

Teira

(odgovor članu rinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: počitek po hsg
5.5.2006 12:49:09   
rinka
živjo,
hvala za vaše odgovore, sem se odločila da bova res prestavila morje na kakšen drug vikend. moj dragi me je hotel spraviti v boljšo voljo, ker sem tako žalostna ker nič ne rata.user posted image user posted image

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?