|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izgovor
16.5.2006 19:47:47   
kenik
Ali je za vas dober izgovor,da ste utrujene ali pa kaj drugega,da vam ni za seks?Po tistem ko berem kako pogosto nekateri seksate,razmišljam da niste nikoli utrujeni.Ali se samo meni tako zdi!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izgovor
16.5.2006 20:31:12   
čaki
jaz sem že ob 4 popoldne zlo utrujena, ampak ko me pa zvečer prštima do mečkanja se pa za encajt zbrihtam pol sem pa koma naprej...

(odgovor članu kenik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izgovor
16.5.2006 20:40:10   
Moa
Jaz ne potrebujem izgovora user posted image
Ko mi ni, mi pac ni.. in mu to mirno povem.
Seveda mi lahko tudi ni zato, ker sem utrujena, me kaj boli.. se mi ne da (bolj redko heheh)... imam v glavi prevec drugih stvari...

Ce pa se sekiras, ker druge vec... da si kao samo ti "ureujena"... brez veze. Ne vzemi tako resno...

Vsak ima pravico reci ne.. in biti tudi zavrnjen...

(odgovor članu kenik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izgovor
18.5.2006 19:07:20   
G in T
Ne ne, jst ne potrebujem nobenega izgovora na svetu....jst bi skos, sam kaj ko se pa ne dauser posted image

(odgovor članu Moa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izgovor
18.5.2006 19:16:43   
Maleal
Nisem tip ženske,ki bi se izgovarjala z glavoboli,preutrujenostjo,....redkokdaj se zgodi da mi nebi blo,če pa mi res ni mu to naravnost povem,a ko me malo poboža sem že za akcijo,nisem taka da mu nebi pustila zravn.

Sprejmi vsak sex,nikoli ne veš kdaj ti je zadnji.user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izgovor
18.5.2006 19:28:17   
bobek05
Midva ne skačeva drug po drugem vsak dan user posted image  čeprav bi mi verjetno hasnilo, da kakšno kilo dol spravim user posted image  Priznam, da sva OBA poleg najinega živahnega 11-mesečnika na koncu dneva precej hin (zato pa so včasih fajn quicky-ji skoz dan user posted image  user posted image ). Pa tudi nikoli drug drugega ne sprašujeva: "Ali bi...?" Se že toliko poznava, da vse prebereva z obraza in če je kateri izmed naju npr. utrujen, drugi teme sploh ne načne, če pa sva oba za potem pa je luštno user posted image  (jaz mu dam en spogljedljiv pogled, on pa mene gleda kot da bo zdaj zdaj skočil name user posted image )...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izgovor
18.5.2006 19:30:44   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel




Sprejmi vsak sex,nikoli ne veš kdaj ti je zadnji.user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izgovor
18.5.2006 20:22:37   
Anonimen
Seveda da smo "utrujene/i". Tak odgovor se samo lepše sliš kot "ne da se mi" user posted image

(odgovor članu kenik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?