|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poporodne hlačke Alisa
15.5.2006 22:24:34   
livia
Na njihovi spletni strani sem videla, da imajo spodnje hlačke za po porodu. Ali ima katera izkušnje s tem? Jaz imam njihove moderce, pa sem kar zadovoljna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poporodne hlačke Alisa
15.5.2006 22:42:17   
poliloni
Teh hlačk ne poznam, ti pa močno svetuje tiste mrežaste, ki se kupijo v lekarni - za enkratno uporabo (lahko jih tudi brez problema pereš in večkrat uporabiš!)
Res, da niso najbolj privlačne, a zelo praktične!!!!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poporodne hlačke Alisa
15.5.2006 23:29:27   
Sonrisa
Jaz jih imam in moram reči, da sem kar zadovoljna. Ne vem, če je to glih od hlačk, ampak opažam, da imam veliko manj trebuha, kot sem ga imela po porodu. Zdaj se odločam, da bi si nabavila še hlačke za oblikovanje postave od Alise, ki pridejo v poštev po 6. tednu po porodu. Sicer ne vem, kakšna je razlika in kje je finta. Malo

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poporodne hlačke Alisa
15.5.2006 23:30:21   
Sonrisa
bom še premislila.

(Ups, mi je kar samo prej potrdilo ... user posted image )

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poporodne hlačke Alisa
15.5.2006 23:39:27   
lelaval
Jaz jih tudi ne poznam, sem pa sama uporabljala najraje tiste mrežaste (kot polioloni). Dokler te vse še boli, potem pa itak navadne sp. hlačke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poporodne hlačke Alisa
16.5.2006 8:32:19   
livia
Edino TiNiGa me je prav štekala.
Mislila sem na hlačke za oblikovanje postave (za trebuh).
Čišča je že zdavnaj mimo in tudi jaz sem uporabljala mrežaste. Super stvar.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poporodne hlačke Alisa
17.5.2006 22:13:01   
Anonimen
Jz tudi premišljujem o nabavi. A je katera že naročala prek Alise? A je možna menjava, če ti je npr. artikel prevelik/premajhen?


< Sporočilo je popravil caffee -- 17.5.2006 22:21:50 >

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poporodne hlačke Alisa
18.5.2006 13:15:32   
Sonrisa
Jaz sem naročila preko interneta: http://trgovina.alisa.si/ 
Tu tudi piše, da je 15 dni garantirano vračilo denarja in da kupljeno lahko zamenjaš ali vrneš. Jaz nisem imela nobenih težav in čeprav sem naročila med prazniki, sem dobila pošiljko prvi delovni dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poporodne hlačke Alisa
13.6.2006 0:59:46   
silvasil
Jaz imam sedaj te po 6. tednu po porodu in veliko bolj stisnejo kot tiste za prvih 6. Sem zelo zadovoljna, mislim, da so mi pomadale. 

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poporodne hlačke Alisa
13.6.2006 11:34:55   
sarazan
Meni se zdi, da sem enkrat tukaj na forumu prebrala, da jih prodajajo tudi v Arielu. Nisem pa preverila.
Če jih tam prodajajo, greš lahko najprej pogledat, kakšne so v "živo".

(odgovor članu silvasil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poporodne hlačke Alisa
14.6.2006 22:24:21   
livia
Sem jih šla pogledat v Ariel in v tej vročini si ne predstavljam imet na sebi še teh dvometerskih hlač.user posted image

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poporodne hlačke Alisa
20.6.2006 10:22:50   
sarazan
Jaz sem šla tudi v Ariel preverit in probat, kako izgleda ta "steznik". Na koncu sem kupila ene te hlačke, ampak dokler ne bo vročina mimo jih ne bom nosila. Se takoj skuham user posted image .

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?