|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojki po dojenju
1.5.2006 19:12:45   
dani
Kaj se zgodi dojkam takoj ko prekinem z dojenjem in so še polne mleka? Si moram mleko izčrpati ven ali se same počasi vračajo v prvotno (pred porodno) stanje? Jaz bi rada, da mi ostanejo tako velike kot zdajuser posted image , ker je prav luštno  in tudi mož bi bil zadovoljenuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojki po dojenju
1.5.2006 20:04:43   
Seven*
Ne bodo ostale taksne kot so. Z usihanjem mleka, bodo tudi one usihale. Vsaj malo.. Prekinit dojenje kar naenkrat pa ni glih pametno, ti lahko mleko zastaja in staknes mastitis..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu dani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojki po dojenju
1.5.2006 20:08:27   
Divja vijolica
Jaz sem si samo enkrat iztisnila mleko, ker je bilo res že nujno potrebno. Trajalo je približno dva tedna, da je mleko čisto usahnilo. Prej so bile dojke lepe, velike, sedaj sta pa ostali samo še dve palačinki, v glavnem nič od nič.user posted image

(odgovor članu dani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojki po dojenju
14.5.2006 23:00:18   
BLAŽIKA
takšni ne bosta več če pa hočeš prekinit z dojenjem pa zelooo pazi da ne stakneš mastitis. Tvoj ginekolog naj ti da tabletke ki ustavijo proces mleka mogoče imajo že tudi injekcije lahko pa probaš z staro metodo da daš v modrc na bradevice peteršilj pravijo da mleko zgineuser posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojki po dojenju
16.5.2006 17:24:52   
Bonnie_RR
Jaz sem že v porodnišnici po pribl. 10 dneh morala prenehati z dojenjem (po priporočilu zdravnikov) zaradi hudega mastitisa in takrat so mi dajali 2x/dan tabletke za ustavitev dojenja in dajati sem si morala gor mrzle obkladke. Mleko mi je potem še nekaj časa vsake toliko časa curljalo ven, kakšen dober mesec po porodu pa ga ni bilo nič več. Sem pa imela v nosečnosti in ko sem še dojila ful velike in napete dojke, po prenehanju pa sta še zdaj kot suhi hruški... Povešeni in ful mehki. Pa skoz nosim modrc. Imam občutek, da bosta takšni kar ostali....user posted image Ne vem, kakšni bi pa šele bili, če bi dlje časa dojila.user posted image



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojki po dojenju
17.5.2006 1:28:33   
dani
Ne, ne...ne nameravam prekiniti z dojenjem samo me zanima kaj me čaka, ko se bo moja mala miškica naveličala mojega mleka. Pač...zgleda, da bom kupovala push-up in kakšen krat tudi telovadila ali se pa konec koncev tudi sprijaznila z visečimi praznimi hruškicami.  


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?