|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
[Anketa]

stroški za izlete,ekskurzije...


za ekskurzije(zaključne)sem pripravljena dati do 5.000 SIT
  64% (9)
Te ekskurzije nas stanejo od 5000 do 10000 SIT
  35% (5)
Ne plačam nič,ker se otrok tega ne udeležuje
  0% (0)


Skupaj glasov: 14


(Zadnji oddan glas : 23.5.2006 20:53:58)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stroški za izlete,ekskurzije...
10.4.2006 21:54:23   
india
Bliža se čas šolskiih ekskurzij, šole v naravi, izletov,....

Zanima me, koliko dejansko odštejete letno za te zadeve in koliko bi bile pripravljene še dodati, da bi otorci več videli, doživeli....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stroški za izlete,ekskurzije...
11.4.2006 7:44:41   
darjatimci
Moja srednja hči je v petem razredu in so do sedaj bili že trikrat po pet dni  v teh letih na naše stroške, 1x jesenska šola v naravi ( okrog 20000,00), potem poletna šola v naravi ( okrog 25000.00) letos pa so bili na zimovanju (2x po 11000.00 in čakamo še razliko). Da pa ne omenjam še exskurzij,  in dodatnih poučnih udeležitev galerije, kino, itd, če bi naredila finančni izračun nas ta naša brezplačna šola krepko stane.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stroški za izlete,ekskurzije...
11.4.2006 9:42:18   
india
Ja, saj to je to, zaradi česar je luksuz imeti otroke. Moja najstarejša gre letos na ekskurzijo,ki bo stala cca. 6.000 z vstopninami vred, čez 1 teden pa za 2 dni v muenchen v Legoland, kar nas bo po tamalem stalo 40k, brez denarja,ki ga bo rabila zraven.
Pa vsaka šola v naravi, ki so bile samo zanjo do sedaj 4, po cca. 30.000.

Ne vem, če si to lahko vsak privošči user posted image user posted image , pri nas sta do sedaj pomagaala babi in dedi, zdaj pa žal ne bo šlo več.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stroški za izlete,ekskurzije...
11.4.2006 10:26:36   
darjatimci
V šoli ponujajo možnost sofinanciranja, ampak če pomislim na vse tiste papirjeuser posted image , res pa je da nismo spet tako finančno ogroženi. Mi še nikoli nismo dali nobene vloge.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stroški za izlete,ekskurzije...
11.4.2006 11:01:33   
al1*
Naša je zaenkrat 1. razredu, do sedaj so bili 2x v gledališču, končna ekskurzija nas še čaka.
Naša je na žalost na šoli, kjer imajo v vseh devetih letih eno šolo v naravi. Se strinjam, da je to res velik strošek, še posebej, ko imaš več šolarjev. Čeprav bo za nas pravo olajšanje (finančno), ko bo še tamali šel v šolo.


_____________________________

lp


(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stroški za izlete,ekskurzije...
11.4.2006 12:10:36   
ronja5
Res je velik strošek, res pa je, da otroci od tega veliko odnesejo in prav je tako. Meni se to zdi dobra naložba, čeprav vedno težje "nakrampamo" denar za vse kar nam ponudijo.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stroški za izlete,ekskurzije...POLETNE PO...
23.5.2006 20:36:13   
mojca345
Tu je nekaj zanimivega:
 
http://www.lamami.com/pocitnice.php



< Sporočilo je popravil primoza -- 23.5.2006 20:50:25 >

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?