|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 8:03:07   
mynyka
vzeli smo si dopust za 6 mj....pakiramo se na morje in me zanima ali je primerno da 21mj otrok gre na morje?mislim da mu nič ne more biti...user posted image user posted image

_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 8:13:37   
skuštrana
Kaj bi mu pa lahko bilo, kar mu doma ne more bit? Mi smo bili ta vikend na Lošinju, se je naša čebela že namakala v morju...Meni je še full prehladno, ona pa je uživala sto na uro. 

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 8:15:01   
mala maja
Meni vse črke tvoje pomeša.

ne vem če sem te prav zastopila je star 21 mesecev(ali 21 dni????) če je star 21 mesecev ne vidim razloga zakaj ne.

Meni je patronažna rekla da naj bi bil do nekje 2 mesecev doma, potlej pa lahko gre na daljšo pot(ki pa mora biti absolutno prilagojena njemu).

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 8:16:39   
mala maja
user posted image user posted image user posted image user posted image  evo sem rekla da bom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja ja lahko gre. Mi smo bili pred leti za 1 maja na morju pa je mali veselo čofotal in namakal nogice v morje.


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 8:46:47   
lelaval
Seveda lahko greš. Jaz sem lani šla z 1,5 mesečno za 3 tedne. Sem patronažni rekla, da gremo, saj bo vroče tukaj ali tam. Pa mi je dala prav, pa še sprememba klime  otroku paše. Nič ne komplicirajte

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 8:50:54   
rija
Naš je star 4,5 m pa gremo v četrtek. Jupiuser posted image user posted image user posted image

Pri 8,5 bo prvič letel, ....potem pa je svet itak naš!


Sprašuješ če mu nič ne more bitiuser posted image  Seveda mu je lahko: lako dobi vročino, lahko pade, lahko ........ampak nič takega, kar mu ne more biti tudi doma. Pa tolaži se, da tam, kamor greste,  živi tudi kar nekaj otrok.....

< Sporočilo je popravil rija -- 16.5.2006 8:52:14 >

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 9:57:53   
Barbs
Mi gremo 27. julija na Pag za 14 dni. Naš najmlajši pa bo potem tam praznoval... 3. avgusta - bo namreč star ŽE 3 mesece!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 16.5.2006 9:59:51 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 11:47:04   
Naja31
Meni pa ni jasno zakaj naj 21 mesecev star otrok ne bi šel na morje?

Vse kar se mu lahko zgodi doma, se mu lahko tudi na morju.
Kar pogumno!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj z otrokom na morje
16.5.2006 14:39:46   
Primoza
Seveda se mu lahko kaj zgodi, vendar približno enako verjetno kot če bi ostali doma. Vzeti s seboj kako malo lekarnico nikoli ne škodi.

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
Najbolj pomembno pri izbiri počitnic
Ko izbiramo destinacijo za poletni dopust, razmišljamo o večih stvareh: kako daleč je plaža, pa senca, pa cena ... Ringa...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?