|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ah ta čokolada
25.5.2006 13:16:55   
ada2
a ima mogoče še katera tako lakoto po čokoladi kot jaz? opažam, da ni več važna kvaliteta čokolade ampak kvantiteta. dojim že 6 mesecev in še nameravam, kile so mi šle že čisto dol, imam celo 1 kg manj kot pred nosečnostjo, pojem pa ogromno čokolade, kar naprej bi jo jedla. me je že strah, da se bouser posted image  kaj poznalo od te čokolade, a kaj ko se ji ne morem upreti. a sem zasvojena? s čokolado?!?!?!? je imela katera podoben primer? no, v nosečnosti je bilo pa podobno z grozdjem.....
lp,

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 13:19:30   
srki
Uf, čokolado tudi jaz obožujem, tako kot ti, ni važna kvaliteta, samo da je. No, čokolade znamke Americana mi glih ni bila ne vem kaj. Dojila pa nisem, tako da se za to nisem sekirala.

Sem jo pa sedaj kar malo "odrinila" iz jedilnika, prej pa je bila pogosto vsak dan na jedilniku.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 13:42:18   
mika
eh, nič ni narobe. jaz sem pojedla tooooooliko čokolade po porodu, pa je bilo vse ok. Te bo minlo, mene je tudi.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 13:43:59   
dulcinea
In mali potem misli, da pije čokoladno mleko??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 13:51:49   
ada2
ja, me že hecajo, da mi bodo kupili obleko za milkino kravo. no, če bo minilo pa tak super. mogoče pa res točim čokoladno mlekouser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 13:53:42   
Anonimen
Zdaj nič več......par mesecev je bila pa norma od pol do cele na dan (100g).

Po moje da gre v čokoladno mleko user posted image  user posted image . Mala Mič jo je tako sladko user posted image  user posted image  jedla, ko smo jo ji prvič dali. Nekaj res mora bit na tem čokoladnem mleku....

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 14:06:51   
ada2
kaj pol, ponavadi kar cela 100g, pa še kake manjše bounty, sniskers, toblerone, kitkat...vse, kar je vsaj malo podobno čokoladi. zadnjič sem celo tistega velikonočnega zajca pohrustala, ko se ga nihče ni taknil.
še sreča, da hčerka (skoraj 7 let) dobi od obiskov veliko čokolade in ni ravno taka zasvojenka kot njena mama, drugače bi bila plača premajhnauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 14:24:52   
soncicaT
Joj nehite, noro se mi je lušta, pa nobene ni več pr bajti, grem kakav mal pozobatuser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ah ta čokolada
25.5.2006 14:54:08   
Morgaine
Ja, jaz tudi! Že v nosečnosti sem jo ves čas jedla, zdaj pa tudi, čeprav dojim. Enostavno se ji ne morem upreti! user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ah ta čokolada
28.5.2006 6:38:24   
Eviii
jst sm tudi popolna čokoladna zasvojenka. že od prednosečniškega obdobja. pa vam bom povedala, da mi prvo tromesečje sploh ni pasala. nism pojedla niti koščka. pol se je pa začelo in sm nadoknadla za vse nazaj. zdej je dejan star skori 3 mesce in mami bi živela od same čokolade. kot da mi daje energijo za dojenje in laufanje naokoli. in tudi pr meni kile lepo hodijo dol, kljub vsej požrti čokoladi user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ah ta čokolada
29.5.2006 12:26:53   
sarazan
Jaz bi tudi jedla same čokoladne stvari, pa jih ne smem.
Moji Sari se vedno pojavijo rdeče pikice in flekci po ličkih, če se samo malo pregrešim. Ne bi rada izzvala kakšne hude alergije zaradi moje požrešnosti user posted image .

Pa enako se zgodi z oreščki user posted image .

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?