|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lačen iz vrtca
8.5.2006 21:19:15   
KODA
.....naš tastarejši.Ko pridemo iz vrtca,prvo plane v hladilnik,ne more dočakati kosila.Si postreže z kakšnim jogurtom ali pudingom(po možnosti z dvema,eden je premalo),da lahko počaka kosilo.
Pa v vrtcu poje malico in kompletno kosilo(sam pove in vzgojiteljica je povedala,da vedno vse poje in je zelo ješč).
Ne vem,ali je to v vrtcu premalo za njega,ali res toliko rabi za svojo rast?Pri svojih 6 letih ima 25 kg.
Ali se še komu podobno dogaja,da otrok tako plane po hrani,ko pride iz vrtca?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lačen iz vrtca
8.5.2006 21:27:18   
Gina
Ha, ha, a v isti vrtec hodi, kot naš? user posted image user posted image
Hecam se, kajti naše malo date je itak vedno lačno. Preden gre iz vrtca, poje 3 jogurte + kruh, včasih pa kaj drugega, v vsakem primeru pa vsaj 2 porciji, da ne govorim o tem, da tudi za kosilo menda dvojno poje....pa prideva domov.....in on poje še celo domače kosilo.

Ampak iz šole pa v resnici vedno hodita tudi ta velika dva "lačna". Jaz mislim, da je to bolj sindrom rastočih otrok - pa v resnici tudi šolske porcije niso ravno enake domačim - vsaj pri bolj otrokom ljubi hrani (juhe dobi kolikor hoče, dunajca pa zihr ne). Otroci že po definiciji morajo jest. Pa ne glede na kile.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lačen iz vrtca
8.5.2006 21:27:37   
Anonimen
Oh, ko bi vsaj. Vesela bodi.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
8.5.2006 22:07:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lačen iz vrtca
8.5.2006 22:29:15   
Ezi
No, moji otroci niso takšni, ampak se spomnim sebe in mojih dveh bratov, kako lačni sem hodili domov iz šole. Pa smo imeli kosilo v šoli. Doma pa najprej hladilnik izropat, ob vprašanju kaj pa smo imeli v šoli za kosilo, smo se vsi le debelo gledali ... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lačen iz vrtca
9.5.2006 10:28:16   
bskrle
Naša 2letnica, vedno je z nama kosilo, pa čeprav v vrtcu poje vse, sadja pa ponavadi še kaj več, ker ga drugi ne marajo. Je pa pravi telebajsek. 
Ta velika pa je le, če ji je hrana všeč -pašto, solato, juho pa redko.

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lačen iz vrtca
5.6.2006 21:41:19   
spacey
Naš škrat je tudi takoj lačen, ko pride iz jasli. Včasih se že sprašujem, če mu sploh dajo kaj jesti. user posted image Ok, pretiravam, ampak res mi ni jasno kako je lahko toliko lačen?!
Ponavadi takoj poje kak piškot, al pa kos kruha, al pa kako banano, jogurt...in potem še z nama kosilo.

Res mi ni jasno od kje mu taka lakota...user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lačen iz vrtca
10.6.2006 13:23:31   
Anonimen
Pri nas je isto. Iz vrtca pride lačen.user posted image  In najprej plane v hladilnik.
Sicer jaz kuham kosilo za ob 16h, ampak do takrat ne zdrži. Poje kakšno skuto ali jogurt.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?