|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Špikanje
5.6.2006 12:41:13   
Tejko
Živjo!

Tudi jest se sprašujem kaj bi to bilo,namreč 4 dni pred menstruacijo 23.dan sem opazila rjav izcedek in potem naslednji dan ni bilo več.Nato sem 27.dan dobila normalno menstruacijo in je bila kar močna,isto je bilo tudi drugi dan.Potem pa konec že tretji dan in nato samo še 2 dni rjav izcedek.Vse skozi pa me je špikalo in še vedno do zdaj v levem jajčniku in zelo sem utrujena in zaspana in tudi veliko sem žejna.
Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Špikanje
5.6.2006 17:25:12   
mala zirafa
pri meni se ta primer smatra za user posted image .Vsaj moja je v tej obliki.

(odgovor članu Tejko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Špikanje
5.6.2006 21:25:38   
zorica
Tejko te moram žal razočarati.Jaz sem prejšnjo M imela en dan prej mickeno rjavkastega izcedka, potem  se je naslednji dan vlilo, naslednje dni pa le rjavkast izcedek.In to je bilo to user posted image

Pravijo da so to neke hormonske motnje, ostalo pa naredi psiha.
No seveda pa ti želim, da pri tebi ni tako.





(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Špikanje
6.6.2006 10:08:21   
florena
Moje špikanje se kar nadaljuje, pa čeprav je po izračunih O že zdavnaj konec.  Imam napet in trd trebuh. M naj bi dobila čez teden dni. A so to znaki zanositve?  Al je ta psiha spet, ko neučakano želim user posted image ?


_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?