|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet spanje
10.6.2006 13:57:00   
soncicaT
Mene zanima ena stvar. Ja, naše dete je odkrilo, da če se premika, si lahko super položaj izbori.user posted image

Malo heca.

Ponoči če ga dam na bok, je že toliko močan, da se nekako obrne na hrbet - sicer ga fajn podložim in vse, ampak tako dolgo ordinira, da je kmalu na hrbtu. In zdaj me zanima, a ga naj kar pustim tako ponoči?user posted image  Ker da mi spi na hrbtu, ni najbolj fajn, saj vstopamo komaj v 4. mesec.

Kaj menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet spanje
10.6.2006 14:08:38   
Anonimen
naša se že od prvega meseca prevali na hrbet in smo jo nekaj časa zalagal pa ni nič pomagal, nekako je to vedno stran odrinala in ko se je zbudila je bla vedno na hrbtu. Tako da sem jo tud tako pustila in zdaj že skoraj dva meseca spi na hrbtu. Res je da ne poliva. oz. bruha. Če user posted image  to počne pa mislim da ni dobro če je na hrbtu.

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet spanje
10.6.2006 14:27:27   
Anonimen
Če  se sam tako obrne, ga tako tudi pusti! Zakaj pa ne na hrbet? Saj pediatri svetujejo ležanje na boku ALI na hrbtu. Ležanje zgolj na boku je primerno za otročke ki so nagnjeni k polivanju. Če mu paše na hrbtu, ga tako tudi pusti. Jz imam user posted image že od 2. meseca na hrbtu, ker ji tako najbolj paše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet spanje
10.6.2006 14:30:24   
katjandraž
Ana že več kot en mesec in pol spi na hrbtu. Jo sicer dam na bok, jo podložim, vendar se zelo hitro zvali na hrbet. Pa naj spi tako, če ji paše. Je pa res, da je pridelala krasno plešo zadaj na glaviciuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet spanje
10.6.2006 15:40:16   
natalia
naša ista!! jo lahko ne vem kako obračam, zjutraj bo obrnjena na hrbet, plešica pa je že konkretna.user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet spanje
10.6.2006 17:44:57   
bobek05
imate dvignjeno (vzglavje) postelje?

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet spanje
10.6.2006 17:57:33   
mml
Naša user posted image  je tudi nekje od dopolnjenega 2. meseca ugotovila, da se zna prevalit z boka na hrbet in je tako spala ponoči, jaz je nisem nikoli podlagala. Je pa res, da ni polivala. Od 4. meseca dalje jo pa zvečer položim spat na trebuh, potem se pa ponavadi sama obrne na bok. Tako da jaz bi user posted image  pustila spat na hrbtu, če mu tako bolj odgovarja. Kar se tiče nenadne smrti dojenčka je pa tako ocenjeno, da je za to najmanjše tveganje, če spi otrok na hrbtu, sledi bok in najnevarnejši naj bi bil trebuh

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet spanje
11.6.2006 11:07:08   
SaaS
Tudi moj se je kmalu začel obračati na hrbet. In tudi jaz sem se trudila in ga zadelala od strani, da se ne bi. V porodnišnici vedno pravijo bok, na hrbet sploh ne omenjajo in zato sem se jaz izogibala temu položaju nekaj časa.
Potem pa sem slišala od prijateljice, ki živi v Londonu, da tam pa novoroječke že v porodnišnici dajejo spat na hrbet. Torej ne more biti narobe.   

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet spanje
11.6.2006 13:10:47   
tinkatonka
Pusti ga naj spi kot hoče. Bok je priporočljiv predvsem na začetku dokler otrok še ni sposoben obrniti glavice, če bruhne. Zdaj pa to že znajo in lahko spijo na hrbtu in tudi na trebuhu. Naj spi tako kot mu paše. Moj se je pa zdaj ko že malo obvlada tudi premik iz hrbta na bok, začel tudi ponoči sam obračati na bok. user posted image  Drugače pa večino časa prespi na trebuščku.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet spanje
11.6.2006 22:06:49   
Anonimen
moja prva in zdej druga se od dopolnjenega 1. mesca znata kljub zažokanmu kovtro prevalit na hrbet in še na misu mi ne pride da bi jo šla popravlat sred spanja al pa se zarad tega sekirat. nej spi kukr ji paše

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet spanje
18.6.2006 20:51:25   
Tosa
Moj sonček se je začel obračati na hrbet prec cca 14 dnevi. Prav tako  vstopamo v 4. mesec.
Jaz ga pustim, da spi kakor mu ustreza, vendar pa mora preden gre spat podreti kupčka, včasih ne podre enega ampak kar tri.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet spanje
18.6.2006 21:52:44   
lenika
Naš se že nakaj dni obrača. Stari smo pa komaj dober mesec.user posted image

(odgovor članu Tosa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet spanje
19.6.2006 22:50:54   
mucica1
Mi smo danes stari 3 mesece, pa že nekje od sredi prvega spi na hrbtu. Ga lahko zalagam z vsemogočimi rečmi, pa bo tako "rital", da bo čez slabo minuto že na hrbtu. Tako kot drugi dojenčki imamo tudi mi lepo plešico. Pa se pohecamo, da ima vsaj nekaj po dediju user posted image .
Zadnje čase se nam dogaja celo to, da ne spreminja zgolj položaja iz boka na hrbet, ampak zraven dela že polni obrat. Ponavadi ga najdem zjutraj obrnjenega za 180 stopinj - tam kjer je bila zvečer glavica, so zjutraj nogice. Zdaj si pa pomagajuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?