|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sestavljanje iz kock
30.6.2006 8:42:34   
Anonimen
Mene pa zanima, kdaj so vaši malčki začeli iz kock lego oz. duplo ipd, tudi kaj sestavit. In kdaj so recimo v tistih lončkih kot je Fisher Price ipd, ki imajo odprtine različnih oblik, tudi kaj pravilno vrgli not - pa ne mislim naključno, ampak zavestno.
Pri starosti 1 leto se pri nas samo kocke razmečejo in malo potipajo, pogledajo, dajo v usta in če stolp sezidaš, podrejo ipd. V glavnem ta glavna funkcija - sestavljanje kock ali vstavljanje likov v lonček pa sploh ne...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sestavljanje iz kock
30.6.2006 8:48:36   
romta
Tudi pri nas pri 15-ih mesecih se še vedno v glavnem vse razmeče. V odprtine pa daje prave like le če ga jaz pri tem spodbujam, pa še to ko mu ne gre več se hitro zjezi in naveliča. Tko da mislim da rabi še malo časa.

LP Romta

_____________________________

Kjer je volja je pot!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sestavljanje iz kock
30.6.2006 10:19:54   
Blink1
Kocke v stolp in sestavljanje lego kock naša obvlada od 18 meseca.

oblike v praveluknje je osvojila pri 20 mesecih.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sestavljanje iz kock
30.6.2006 10:23:56   
Anonimen
NAŠA ŠE PRI DVH LETIH NIMA kakega velikega navdušenja za kocke. iz navadnih kock sezida stopl brez problema, pr legokockah ji gre že mal teži, ampak napreduje...težko ji je zadet lukne na čepe. oblike v lukne zna dat, ampak kukr ji ne rata zlo hitr kr pošizi pa vse zmeče, isto legice. ne da se ji s tem ubadat gre raj kako knjigo prebrat :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sestavljanje iz kock
30.6.2006 11:17:30   
sanasan
moja je začela sestavljati, bolj nerodno sicer, megabloks pri cca.1 letu, nekaj mesecev kasneje pa duplo -ampak samo eno vrsto kock -najmanjše je skupaj sestavljala v stolp....sedaj pri 20m je pri kockah parvi mojster, zjutraj, ko vstane, takoj leti k njimuser posted image
z lončkom z liki se tudi zelo rada igra, ampak šele zadnje čase se mi zdi, da približno ve, kam mora vstaviti, ampak ne vse...
se mi pa zdi, da se otroci najraje igrajo s tistim s čimer se z njimi igrajo starši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?