|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 9:38:49   
muki1
Res ne vem, kam naj postavim to vprašanje, bom probala s tem forumom. Saj me bo moderator prestavil, če ni okej.
Zanima me, katero kremo priporočate za malega otroka ( dve leti )?
Lansko leto se mi zdi, je bila absolutni zmagovalec Eucerin 25. Letos tudi, ali je kaj novega na tržišču? Sem z Eucerin 25 bila zelo zadovoljna, lahko se maže, pa male ni nič opeklo ( seveda je nismo kaj prida izpostavljali soncu...ampak tudi v senci bi jo lahko ). Nivea in Bubchen z visokim zaščitnim faktorjem pa ne prideta v poštev. Težko ju razzmažeš po telesu in še težje spereš zvečer dol. Ves si flekast in oblačila imajo madeže user posted image .
Na dan z idejami.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 9:46:51   
Tosa
Avene faktor 50.
Pa prav je da krema ostane na koži, ne sme se vpit v kožico.


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 10:07:52   
Anonimen
A ni rečeno (večkrat sme že brala), da kar je od 20 ali 25 naprej, je že toliko kemije, da je zelo škodljivo za kožo?
Meni je že to velik podatek, da je Eucerin lahko razmaže, ker tistop, da je vse belo, je res zoprno. Sem mislila, da je pri vseh teh zaščitah, ki so kao bolj naravni, tako. Da delujejo nekako mehansko.
Mi imamo kar tisto, kar v trgovini pride pod roke. Za Tiborja se mi zdi, da smo imeli Niveo za otroke, tisti modri sprej. Kakšne 20 je faktor, se mi zdi. Ampak to samo na začetku za po ramenih, pozneje še to ne. Smo bolj ciganske sorte.

Aja, drugače sem pa nekje dobila enkrat tudi od Justa eno kremo, faktor 20, nekaj takega, in je bila fina. Mastna in hitro se je razmazala. To sem tudi imela za Tiborja.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 25.6.2006 10:09:13 >

(odgovor članu Tosa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 10:19:18   
Anonimen
Smo dobili od Zepterja, lepo se maže, dišeča. Meni je ok.

A je toliko starega otroka še treba močno mazati? Je bil do sedaj že kaj na soncu? Ima že kaj "podlage"?

Jaz sebe nikoli, amprak prav nikoli ne mažem. Pazim samo na to, da nisem na soncu ob kritičnih urah, sploh prve dni. Opeče me pa tudi ne nikoli.
Malo Mič mažem, ker večina telesa še nikoli ni videla sonca. Drugo leto pa ne vem, bom razmislila o "naravni" zaščiti sence in primernih ur.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 11:20:58   
mika
Mi tudi letos uporabljamo Eucerin 25, ker nam je tako v lekarni svetovala. Jaz jo mažem tudi doma vsakič ko greva ven, ker je tudi pri nas močno sonce. V bistvu gremo ven takoj ko se zbudi (8-9) in smo zunaj nekje do 11. Pol pa smo zunaj od 17, pa včasih do 21: 30.  Vmesni čas se pa izogibamo soncu vsi in se držimo bolj noter.
Za višji faktor, se  strinjam s Splišni, so dodane kemikalije, zaščita pa ni večja, ker ima že faktor 20 nekje 95% zaščite.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 13:32:30   
Anonimen
Jaz sem kupila od Bübchena, ker imam vso kozmetiko od njih in jih Max odlično prenaša, glede na to, da je prej imel vedno probleme s kožo.
Imašna voljo 25 in 30 faktor. JAz imam 30 faktor in prav nič ne smrdi po kovini kot npr. nivein - pravzaprav je tak prijeten nežen vonj - nedišeč. Pa tudi odlično se razmaže - nič belega ne ostane - pa opeklo ga še tudi nič ni, čeprav sva skaraj cel dan zunaj.

Meni je vsekakor zelo všeč.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 13:37:21   
April
Eucerin v spreju faktor 30 za tamalga. Ni pa res, da se v senci ni treba mazat, saj sončni žarki, čeprav ne toliko, tudi v senci škodujejo. Prav tako velja to, če imaš že podlago.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 19:40:51   
Primoza
Johnoson baby tista roza na linku.

http://www.babyandcompany.co.za/johnout.html

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 20:17:07   
Bubamaraa
Just 25faktor

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 21:16:48   
SašaR
Dala bi samo komentar na tisto glede kemije pri večjih faktorjih. Ne vem če je to čisto res, ker meni je dermatolog zabičal da manj kot 30 faktor naj ne dajam gor - imam zelo svetlo polt.
Je pa res, da faktor 30 ni 2x15 ampak je manj. Moč počasi pada.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 21:35:40   
viv_
Od Nivee tisti modri sprej, nimam pripomb. Tamala ni bila niti nalo opečena, pa non stop čepi v kaki luži na soncu. Pa lepo se razmaže...

Ne morem pa govorit o kakšnih "zmagovalcih" in " slabih kremah", ker nobene druge nismo sprobali, tako da ne vem, kako se obnesejo.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero kremo za sončenje priporočate
25.6.2006 22:32:13   
kati*
kar se "kemije" tiče ... ne vem, a doma imam pet različnih krem (tri različne firme in 5 različnih faktorjev; od 12 do 50+) pa so sestavine skoraj identične user posted image , res ne piše o količinah, a vseeno, mislim, da tu ni bistvenih razlik ...

kar se malih otrok tiče, najbolje je, da ima klobuček, morda kakšno zelo lahko majčko/oblekco z dolgimi rokavi in izogibat se opoldanskemu soncu ...

_____________________________

lp, K

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?