|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki za II ali za :(
23.6.2006 22:07:51   
Anonimen
Pozdravljene!

Torej, zanima me, ali so to znaki za user posted image  alii za user posted image :

  • zaradi PCO imam neredne cikluse. Najdaljši, ki je bil spodbujen s tabletami je bil okoli 60 dni, drugi najdaljši pa 46, danes je ravno 46 dan user posted image
  • boleče bradavice na najmanjši dotik (nikoli do sedaj tako občutljive)
  • občasne slabosti ampak ne takšne, da bi bruhala ampak taka slabost, ki jo občutiš ko si full lačen. Imam pa nenormalno povečan apetit (nonstop občutim lakoto, pa čeprav sem jedla npr. eno uro nazaj)
  • občasna (ne vsak dan) prebadajoča bolečina v križi, kot da bi me kdo zabodel z igo v hrbtenico
  • že tri dni boleč desni jajčnik,...bolečino sem prvi dan čutila med hojo, ko sem vsedla, pri manjšem pritisku na spodnji del trebuha, in pri opravljanju potrebe na WC-ju, danes pa samo na pritisk in ko grem na WC
  • zatekle noge in roke, ki mi ves čas utripajo in me bolijo pri malo daljšem stanju
  • nenehna utrujenost

Hm, teh znakov je kar nekaj. Test imam sicer doma, vendar pa se ga bojim opraviti, ker se bojim ponovnega razočaranja. A je imla še katera podobne znake in kaj je iz njih sledilo: user posted image  ali user posted image ?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znaki za II ali za :(
23.6.2006 23:09:13   
šnucika
jaz sem imela take znake...prvi mesec je prišlauser posted image ...drugi mesec po isti znakih pa user posted image !
Zato raje pogumno test naredi....vsaj takoj veš pri čem si!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znaki za II ali za :(
24.6.2006 8:16:30   
lana38
Znaki so isti za user posted image  in za user posted image . Tako da se na znake ni kaj dosti za zanesti.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znaki za II ali za :(
24.6.2006 16:07:13   
VITA74
Najbolje da narediš test, ker vse kar si napisala je lahko znak obojega.
Te pa razumem zakaj omahuješ z testom, meni osebno se je ponavadi ko sem kupila test (čeprav je že zamujala) in ga naredila, ter je bil seveda negativen, v nekaj minutah vlila Muser posted image , kot bi jo podzavestno zavlačevala....
Držim pesti in sporoči veselo novico user posted image

Lp user posted image

_____________________________

srečna

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znaki za II ali za :(
24.6.2006 23:36:29   
Anonimen
Hvala vsem, ki ste mi odgovorile.

Blaboma, jaz očitno še testa ne rabim nardit. Samo na forumu opišem znake in kaj se zgodi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

No ja, jo vsaj na morju ne bom imela. user posted image

Sedaj pa so v igri tablete - klomifen. Upam, da nama bo z njimi uspelo in bom končno zagledala user posted image , ki jih že tako dolgo čakam.

(odgovor članu VITA74)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znaki za II ali za :(
25.6.2006 6:35:17   
VITA74
Anoninma žal mi je, da se je tako končalo user posted image

kljub temu pa vsa spodbuda in upanje, ter veliko pozitivne energije... SREČNO user posted image

Lp

_____________________________

srečna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znaki za II ali za :(
25.6.2006 14:14:20   
šnucika
anonimna - klomifen,dopust,morje.....sprostitev in neobremenjen user posted image ....in držim pesti,da bo user posted image user posted image !

srečno!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: znaki za II ali za :(
28.6.2006 14:38:36   
Anonimen
Tudi jaz imam ta mesec podobne znake in sicer napet trebuh, zelo boleče bradavice in požrla bi pa vse kar vidim.   user posted image  (ne) pričakujem 8.7. Upam, da nama je tokrat uspelo narediti user posted image  . Vsem želim enake želje.


(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?