|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maltežan
27.7.2006 9:27:13   
toli
Lep pozdrav!
Verjetno je bilo o tem že veliko napisanega,pa vseeno me zanima kakšni psi so maltežani?Sorodniki oddajajo eno leto starega psa,ki je baje ubogljiv,čist,ne pušča dlake...Ker živimo kar daleč narazen,psa ne poznam,a vedno bolj me mika,da bi ga imeli.Smo v naravi,veliko hodimo na sprehode...

Vaše izkušnje s temi psi?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maltežan
27.7.2006 12:48:49   
noely
Mi imamo doma maltežanko.
Kar se neše psičke tiče, ti lahko povem,
da je zelo družabna, rada ima otroke,
nasplošno je zelo rada med ljudmi.
Kar se tiče dlake, pušča je res ne,
jo je pa potrebno vsakodnevno česat,ker
drugače dobi vozle in jo redno voziti k "frizerju".
Kar se sprehodov tiče, je zelo rada zunaj,
vendar se na daljših sprehodih hitreje utrudi.
Glede na to, da je ta psiček o katerem govoriš
star komaj eno leto, mislim, da ne bi smelo biti
nekih težav pri prilagajanju na novo okolje
in na nove ljudi.
Tako, upam, da sem ti napisala kaj koristnega user posted image
Javi, kako se boste odločili.

LP

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maltežan
27.7.2006 13:50:38   
Shania
Maltežani so najbolj zlati kužki pod soncemuser posted image  Vsaj zameuser posted image

So nežni a hkrati lumpki, veseli pa vendar žalostni, ko si žalosten ti...radi se potepajo, in so srečni če se lahko stisnejo k tebi zvečer na kavču. Ma, so enkratni. Saj verjetno tako vsak lastnik opiše "svojo" pasmo user posted image  Ampak meni so res ene velike dušice v živalskem teleščku.

Edino z dlako je OGROMNO, OGROMNO, OGROMNO dela. To je potrebno vzeti v zakup. Če imate male otroke, naj vas opozorim, da so tile kužki dejansko tako krhki kot izgledjo in je potrebujejo res nežno roko. Večinokrat je mala roka malega otroka za njih pregroba.

Zakaj se pa oddaja?

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maltežan
27.7.2006 14:09:05   
Samoyedka
Maltežana ima nečakinja in je res ful cuker user posted image Res pa je, da ga nekam na dolge sprehode ne morejo vzeti s sabo, ker se hitro utrudi in se pokne po tleh- pa saj ga ni problem nesti, ko ma samo ene par kilc. Ma pa rad otroke, čeprav včasih renči, ko ga malo preveč vlačijo, ampak naredil ni še nobenemu nič. Eno leto star kuža res ne bi smel imeti težav s prilagoditvijo na nov dom. Se mi zdi, da so maltežančki od malih pasem še najbolj ljubeči in sprejemajo še druge ljudi in otroke- veliko teh malih pasem se namreč naveže na enega človeka in so potem do drugih prave piranje user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maltežan
28.7.2006 7:53:56   
toli
Hvala za vaše odg.,tudi zdajšnji lastniki so tega kužka opisali kot zelo nežnega,ki točno ve kdaj si žalosten in takrat te pride potolažit.Pa rad ima otroke,tam imajo kar tri.
Ti ljudje živijo v tujini,v nekem neselju blokov in imajo full probleme,ker kužek niti na travo ne sme stopit je že nek sosed ali hišnik za vratom.V tem bloku živi neka družina z majhnim otrokom in že ko sliši psa ima alergijo itd.Eno leto se že prepirajo in se jim kužek že preveč smili zato so se odločili,da če najdejo kraj kjer mu bo bolje,ga oddajo.
Midva z mojim pa imava oba zelo rada živali in tako so ga nam ponudili.
Vsi ti opisi so me tako prepričali,da komaj čakam september,ko spet pridejo na dopust in mi ga pripeljejo zraven.

Lp

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maltežan
28.7.2006 12:44:26   
Shania
Super. Potem pa se nam pridruži na forumu o Maltežanih:

http://phpbb-host.com/phpbb/index.php?sid=6e6f2114f39eabb9d5cc6455ffa56d6f&mforum=maltijicom



_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maltežan
8.8.2006 20:29:48   
lu155
mi bomo kupl kužija........maltežana.....ju3 idemo ponga na Ptuj!user posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maltežan
9.8.2006 9:15:31   
Shania
Super! Hitro kakšno slikico gor, ko ga dobite!user posted image

Kdo je pa vzreditelj? Pa mali ima rodovnik, ne? Zdaj je pa res že toliko informacij na netu, da pa res lahko vsak dostopa do informacij, kako izgleda premišljen nakup psa.

Uživjate.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maltežan
9.8.2006 23:42:17   
Shania
lu155, kaj je mali že pri vas?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?