|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem ali nisem noseča?
5.7.2006 22:45:03   
Anonimen
Pozdravljene!

Menstruacijo bi bila morala dobiti zadnjega v juniju oz. prvega tega meseca,pa o njej ni ne duha ne sluha. S fantom načrtujeva drugega otroka, zato zanositev ni izključena. Sem pa šla sinoči delat test in pokaže negativno. A sem bila prehitra,bi morala še počakati?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem ali nisem noseča?
6.7.2006 7:25:32   
SM10
Meni test popoldan ni pokazal nič, ampak z jutranjim urinom. Poskusi zjutraj ali pa pojdi v ZD na test. Če je še vedno negativno se posvetuj  tudi s svojo g.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem ali nisem noseča?
6.7.2006 7:54:49   
srki
Malo še počakaj, ali pa pojdi v ZD, tam boš najbolj točno vedela.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem ali nisem noseča?
6.7.2006 13:00:36   
KODA
Pojdi dat kri za ß-hcg,to je najbolj sigurno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem ali nisem noseča?
6.7.2006 15:40:42   
koala
Pojdi v ZD dat kri.
Sicer ti želim, da vama je ratalo, a v času načrtovanja nam lahko tudi M zagode in se prikaže kasneje kot bi morala.

Vsekakor pa ti želim, da zagledaš user posted image user posted image ali pa da dobiš izvid iz laboratorija z zeloo visoko vrednostjo beta HCG-ja!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem ali nisem noseča?
6.7.2006 19:45:27   
Natka1
Držim, da vama je ratalo user posted image user posted image user posted image  in da si user posted image


Pri teh testih nikoli ne veš. Kot ti svetujejo poskusi z jutranjim urinom, še najbolj siguren pa je test v laboratoriju.
Žal pa dostikrat tudi psiha naredi svoje....
Natka

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?