|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NE MOREMO KAKATI
9.7.2006 23:39:19   
BLAŽIKA
Pri nas pa je problem sledeči: moja punčka je stara 17 mesecev in že 14 dni kaka kot kozika(par kroglic) dvakrat na dan ali pa celo kak dan čisto nič. Kaj ji naj dam proti zaprtju oz. kako ji naj pomagam.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 0:11:31   
Ro-La
zluftan donat+ gosti breskov sok na tešče, kivi, namočene suhe slive...

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 4:45:25   
mammy26
Pri nam pomga špinača. S sinom sem imela pri njegovem drugem letu, velik problem s kakanjem. Na koncu, ko ni pomagala več nobena kombinacija živil, sem mu dala glicerinsko svečko, po nasvetu farmacevtke, ki je na srečo odpravilo težavo.

< Sporočilo je popravil mammy26 -- 10.7.2006 4:46:01 >

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 7:23:23   
muha1
Kompot iz suhih marelic in suhih sliv. To pomaga user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 11:40:57   
baby baby
Pri nas se je problem zaprtja pojavil pred meseci in smo ugotovili, da ga povzroča sladoled (sploh razne lučke ipd). Ne vem, če je pri vas podobno..samo v razmislek, mogoče lahko zaprtje preprečiš s spremembo hrane, ki jo otrok uživa. Sicer pa kompot iz sliv kot svetujejo predhodnice.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 11:45:44   
BLAŽIKA
A potem bi tudi lahko dala sok sliv od hippa?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 12:20:53   
Anonimen
Mi imamo oz. smo imeli velike težave glede kakanja, zato smo tudi od 8,5 meseca na kahlici.

Jaz ko vidim, da težko kaka ji dam spiti kar cel sok od Hippa (najrajši slivo, lahko pa tudi ostale rdeče soke- piše gor da je za uravnavanj prebave) in je potem kar hitro sračkanje. Drugače bi tudi naj pomagal Fructalov jabolčni sok (male flaške). Mi imamo vedno na zalogi vsaj eno flaško Hippovega rdečega soka.


< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 10.7.2006 12:21:19 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 12:29:09   
Maxica
Ja, slivov sok od Hippa baje pomaga, ali pa frutek od Hippa iz hrušk viljamovk. Ali pa sama naredi kakšno tako kašico npr. iz suhega sadja pa jabolk, ki jih skuhaš, pa potem zmiksaš, to je pri nas vedno pomagalo. user posted image Sicer pa zelo zelo sladke kamilice, pa pazi na prehrano te dni, naj je kaj bolj tekočega, npr. kakšno grahovo juhico, da ga ne zabije še bolj. Srečno!


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 12:47:54   
ada2
na tešče kozarec tople sladkane vode

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NE MOREMO KAKATI
10.7.2006 23:30:12   
BLAŽIKA
m moram povedat da po eni steklenički hruškovega soka, eni steklenički in pol hipp slive nam je hvalabogu uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image . Hvala vam za vse nasvete.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?