|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Termometri
10.7.2006 10:47:20   
Mimmi78
Živjo, kakšne izkušnje imate s termometri. Meni 'klasični' ni ravno najbolj všeč (nekako mi je zoprno mojemu 1mes sončku dajati termometer v ritko, pa še pri miru ni več), pa me zanima, kako zanesljivi in praktični so ostali, npr. ušesni in če obstaja še kakšen. Me zelo zanimajo vaša mnenja in izkušnje preden se spravim v nakup.

< Sporočilo je popravil nalin -- 10.7.2006 11:04:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Termometri
10.7.2006 11:35:04   
Anonimen
Jaz imam Thermofocus brezkontaktni termometer - tudi tu na RR je reklama zanj. Prej sem imela nekega iz Müllerja ušesnega, pa sem ga zalučala v koš, ker je lagal kot user posted image , pa ko je imel user posted image  40 vročine, mi je izmeril 36,5user posted image .

Za tega pa moram povedati, da je carski in vreden denarja. Pa še user posted image  mi ni potrebno ponoči buditi, pa mu v rito tiščati toplomerja. Temperaturo pa lahko meriš na čemer koli. Temp. zraka ti skoz kaže, potem vode, predmetov,...

(odgovor članu Mimmi78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Termometri
10.7.2006 11:42:29   
Anonimen
mi mamo tazga k lahko pomeriš temperaturo na čelu al pa v ušesu. kaže točno. kupiš ga pa v mullerju za 5 jurjov! glih dons sem šeenga kupila za svoje starše! super je!

(odgovor članu Mimmi78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Termometri
10.7.2006 11:54:42   
Anonimen
Lara no takega sem jaz v koš zalučalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Termometri
10.7.2006 12:10:50   
Mimmi78
Hvala obema za nasvet. Kaj pa termometer v obliki dude. Na e strani baby centra sem videla, da prodajajo tudi to in se mi zdi zelo simpatična, tako za uporabo kot tudi cenovno. Ali jo katera ima (je sploh uporabna)?

(odgovor članu Mimmi78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Termometri
10.7.2006 12:18:40   
Anonimen
Za dudko sem jaz tudi spraševala v Sanolaborju, pa mora imeti noter 15 minut (se mi zdi, v glavnem zelooo dolgo), KAj pa če jo vmes ven špukne ali mu pa oblika ne ugajauser posted image

(odgovor članu Mimmi78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Termometri
10.7.2006 12:24:03   
Mimmi78
ohh, 15 min je too much, T mora biti izmerjena v max 30-60 sec, drugače ne gre. Urska, kje na RR pa je reklama za Thermofocus - sploh je ne najdem? Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Termometri
10.7.2006 12:30:45   
Anonimen
Nekje ob strani je bil - zdaj točno ne vem na katerem forumu je pisalo. Mogoče bi kakšnega moderatorja dobro bilo vprašati

(odgovor članu Mimmi78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Termometri
10.7.2006 13:53:04   
Jessy
Sem pogledala njihovo spletno stran. Videt je fajn zadevca, sam men je dobrih 22 jurjev res preveč, saj tolikokrat pa tudi ni treba meriti temperature, da bi se mi to izplačalo.
Mi drugače merimo T kar pod pazduho z digitalnim termometrom. Zaenkrat se je obnesel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Termometri
11.7.2006 12:37:58   
meta22
mi smo meli dudo termoneter, pa je za en k.... sploh ga ni hotel v ustih met, tako da sem mu morala notri tiščat. pa narobe je potem blo vde uzmerjeno. mamo sedsaj navadnega pa je čist o.k.!

lp
meta

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?