|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se znebiti "šlaufa"
28.6.2006 23:13:59   
livia
Med nosečnostjo sem se zredila 13 kil in vsi so mi govorili, da bom po porodu taka kot pred njim, pa ni čisto tako. Minili so že 3 meseci, jaz pa imam še vedno 5 kil preveč, pa ful en šlauf okoli trebuha. Sej ne, da bi bila obsedena s postavo, ampak vseeno sem mislila, da bo šlo hitreje, še posebej ker dojim.
Kdaj ste ve zgubile šlauf in ste lahko oblekle staro garderobo? Pa kakšne vaje priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
28.6.2006 23:15:27   
Anonimen
Staro garderobo sm oblekla že na poti vn iz porodnišnce, ampak šlauf mam pa še zmeri. Zgleda je to tista ena in edina kila, k mi je ostala. Na srečo pa se ne vid, k stojim al pa k normalno sedim. Ampak jst ta šlauf useen opazm in mi gre prov na jetra. Sm pa useen še preveč lena, da bi kkšne vaje delala. user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
28.6.2006 23:17:15   
Katrin
Tvoje telo se je spreminjalo devet mesecev in sedaj potrebuje prav toliko, da se vzpostavi nazaj. Ne sekiraj se, kmalu boš lahko oblekla stara oblačila.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
29.6.2006 6:43:52   
srki
Jaz sem stara oblačila tudi lahko oblekla, ko sem šla že iz porodnišnice, čeprav so mi še vedo ene 4 kile ostale, ampak še vse stare cunje nosim izpred nosečnosti.

Kar se pa šlaufa tiče, imam jaz isti problem. S kilami in postavo ni problema, ampak tisti šlauf...to me pa kar najeda. Ampak pri meni sta minili že več kot 2 leti od poroda. Ko se vsedem, se mi naredijo šlaufki. Za kake trebušnjake sem pa prelena, tudi če pazim kaj jem, imam trebuh, še če vodo popijem, sem takoj vsa napihnjena. Tolažim se s tem, da imam očitno tako "neelastično" kožo. Prej se je raztegnila, nazaj pa ni šla, kot bi morala. Ampak da bi se pa prav sekirala zaradi tega, se pa tudi ne.

Po mojem so edino trebušnjaki rešitev.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
29.6.2006 11:57:30   
BarbaraO
Mislim, da brez telovadbe ne bo šlo. Trebušnjaki (za vse tri sklope trebušnih mišic: zgornje, spodnje in stranske) ti ne uidejo. Če nisi imela že prej zelo natreniranih trebušnih mišic, boš porabila malo več časa, da se spraviš 'v red'. Vendar pa boš z rednimi vajami (vsak drug dan) hitro dosegla želeni rezultat.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
29.6.2006 12:49:22   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: livia
Minili so že 3 meseci


user posted image Že?

Bo treba še kak mesec ali dva počakatuser posted image . Jaz sem ob športu in dieti (!) odvečno spravila dol šele po slabem letu (res pa je, da sem bila vmes še 2x krajši čas noseča). Prav tako sem se zredila 13 kil - dokler sem dojla, pa ni šel dol niti gram.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
29.6.2006 13:37:11   
renan
zdaj po 6 mesecih lahko oblecem spet vso staro garderobo. dolgo nisem mogla predvsem nekaterih ozkejsih hlac zapeti kljub dojenju. trebuscek verjetno ne bo nikoli vec tako rraven kot pred porodom, tudi zato, ker sem bolj lene sorte in se mi ne ljubi vsak dan telovadit. edino dojke imam se vedno vecje in jih ne morem v stare bluze stlacit, ker se vedno dojim.

lp, renan

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
29.6.2006 15:52:33   
tincci
Ah, jaz bom kmalu 8m po porodu pa imam že od poroda še vedno 6 kil viška (7 je šlo dol takoj) pa en ogromn šlauf, pa moj otrok po flaški niti pit ne zna, pomeni je bla in je dojena. Po moje bi blo treba telovadit, sam men se res ne da user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
29.6.2006 16:27:09   
Pupica
čist odvisn...jaz sem mela 2 m po 1.porodu -2kg kot pred nosečnostji.
zdej pa upam na vsaj pod oben razpletuser posted image

aja nism nč posebnga delala, jedla normaln, sem pa dojila.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
29.6.2006 20:59:46   
marjanaR
Težko ... Meni je ostal verjetno za vednouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
4.7.2006 22:21:50   
sun123
Med nosečnostjo zredila za 26 kilogramov, pa ni blo velik vode, da bi bla zatečena al kaj. Po 3 mesecih oblekla stare cunje, sedaj-6 mesecev po porodu pa imam 2 kili viška. Ogromno hodila, telovadla vsak drugi dan ne glede na utrujenost in veliko prepešačila. Aja in dojim še kar. Vsak ki me vidi pravi, da sem bolj suha-imam več mišič. Sedaj sem se pa čist polenla, ko je blo tako vroče, pa še mali skoz nekaj protestira v vozu.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
4.7.2006 22:34:10   
Anonimen
Staro garderobo kar hitro, se mi zdi, da po ene dveh mesecih.

Šlauf oziroma ohlapne mišice na trebuhu so ostale dlje, nekje do 8., 9. meseca po porodu. So izginile kar same od sebe. Imela sem pa zelo redno prehrano.

Zdaj pa plavam in je trebušček ena A. No, vsaj zame je ok user posted image .

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se znebiti "šlaufa"
14.7.2006 22:50:05   
Anonimen
SUN 123 svaka čast.Da si toliko shujšala. Evo, tudi jaz bi rada. Kaj si pa posebnega jedla poleg tega, da si telovadila.

Najbrž nič kaj dosti a ne, joj sem jaz lena za diete

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?