|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšni namazi?
30.6.2006 10:40:14   
tina104
Naš zadnje čase je večinoma samo to, kar jaz jem, zadnje dni mu je ful všeč za zajtrk kruh s kakim namazom - margarina oz. maslo in marmelada, sirni namaz, kisla smetana, kisla smetana in marmelada. Kakšni namazi bi bili še primerni za našega 10-mesečnika? Paštete ne najbolj, ne? Mogoče kaki domači recept?

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšni namazi?
30.6.2006 12:40:12   
BLAŽIKA
Tudi mi smo pri tej starosti jedli vse to pa tudi pašteto tu pa tam in med.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšni namazi?
1.7.2006 17:21:03   
Anonimen
- kisla smetana potresena s cimetom
- zmečkane jagode pa malo pocukrane (ali katero drugo sadje: maline, borovnice) zelo pašejo na črn kruh - njami
- ostanke piščanca zmiksaš, dodaš kislo kumaro in malo mojoneze (probaj namesto mojoneze kislo smetano, če le-te ne jeste)
- ribji namaz (tunin lahko sama narediš prav tako v multipraktiku)

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšni namazi?
1.7.2006 20:43:06   
Anonimen
blažika medu do enga leta ne smeš dajat! ker je v njem lahko ena bakterija k je za dojenčke lahko smrtno nevarna.

skuta s kakimi začimbami bi bla tut ok, al pa na skuto marmelado, al pa v skuto kako salamo zmiksaš al pa sir, pa topljeni siri seveda, skuta s tuno...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšni namazi?
10.7.2006 16:25:37   
TVN
Mene pa zanima, kako jim te namaze ponudite? Ali jim namaz namažete na kruh in potem trgate koščke in dajete v usta ali kako?

Naša bo čez nekaj dni stara 10 mesecev, kruh je edino tako, da ji ga jaz dajem v usta, če sama drži košček kruha v roki, samo enkrat ali dvakrat nese k ustom, potem pa flok na tla.

Zobkov nimamo in na večje koščke smo še precej občutljivi. Kako ji torej ponuditi namaz in kruh? Prejšnjič sem poskusila tako, da sem maslo in marmelado namazala na kruh in ji potem dajala po koščkih, vendar se ji je popalo na nebo in se ji je začelo dvigovati. Sicer pa ji je okus očitno pasal...

Hvala za ideje.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.7.2006 16:56:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TVN)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšni namazi?
11.7.2006 12:40:56   
tina104
Nika, jaz kruha namažem, pa stran trgam manjše koščke. Nekaj koščkov dam pred njega, da sam jemlje in se s tem zamoti, nekaj koščkov pa mu dam sama v usta. Zadnje čase se pri nas tudi dogaja, da če mu dam cel kos kruga oz. pol žemlje, da hitro pristane na tleh.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšni namazi?
11.7.2006 17:06:28   
hubi
Naš ljubi Tamar. Mu s koščkom kruha pomažem po namazu v lončku in mu ga dam v usta.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?