|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobila sem službo-KDAJ MOREM SPOROČIT V VRTEC?
14.7.2006 10:47:41   
lin
Pozdravljene.
Dobila sem službo,zdaj pa me zanima v kolikem času morem sporočit  na občini da sem dobila službo zaradi plačila vrtca.
Ker sem bila do sedaj brezposelna sem plačevala najnižnjo tarifo ampak vem da ko dobiš zapšoslitev moraš sporočit da ni naredilo novo odločbo in nov obračun v kateri razred spadamo.
Službo sem dobila za 3 mes.
Ali naj sporočim ali ne?Kaj se zgodi če ne sporočim za te tri mesece?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dobila sem službo-KDAJ MOREM SPOROČIT V V...
14.7.2006 10:48:38   
lin
Se opravičujem za slovnične napake.Se mi mudi!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dobila sem službo-KDAJ MOREM SPOROČIT V V...
14.7.2006 11:09:26   
Anonimen
Sporočiš, ko dobiš prvo plačo oz. na občino pošlješ kopijo plačilne lsite. Jaz bi jo na tvojem mestu, mogoče ti bodo pa potem itak podaljšalil.

(odgovor članu lin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dobila sem službo-KDAJ MOREM SPOROČIT V V...
14.7.2006 11:17:26   
lin
Maš prav Albina itak če mi po treh mesecih nepodaljšajo sem spet na zavodu in nesem na občino potrdilo od zavoda da sem brezposelna pa lahko spet uveljavljam znižano plačilo vrtcva ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dobila sem službo-KDAJ MOREM SPOROČIT V V...
14.7.2006 14:02:01   
marcela
Vse spremembe je treba javit v osmih dneh od nastanka le teh. Hm, lahko zamolčiš, vendar it moram povedat, da zadnje čase to zelo preverjajo pri davčni upravi in te lahko najdejo.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dobila sem službo-KDAJ MOREM SPOROČIT V V...
16.7.2006 9:26:16   
Talči
Na vlogi za znižano plačilo vrtca piše:

IZJAVA
Vlagatelj(ica) izjavljam, da so vsi podatki, navedeni v vlogi, resnični, točni in popolni, za kar prevzemam materialno in kazensko odgovornost.
Vlagateljica dovoljujem, da občinski upravni organ vse podatke, navedene v izjavi, preveri pri pristojnih davčnih in drugih organih, ki vodijo davčne in druge z zakonom predpisane evidence, ki vsebujejo podatke o posamezni vrsti premoženja.

Seznanjen(a) sem, da moram  v skladu z določilom 12.člena "pravilnika o plačilih staršev za programe v vrtcih" pristojnemu občinskemu organu v 15 dneh sporočiti vsako spremembo dejstev in okoliščin, ki so podlaga za določitev plačila.

LP
Talči

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?