|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povešene prsi
22.10.2006 11:46:34   
Baucka
Sem pač radovedna.
Polno dojim 6 mesecev in sedaj imam prsi kakor da so silikonske (še posebej ko so polne). Zanima me kakšne bodo zgledale potem, ko bomo nehali z dojenjem. Naj še povem da ves čas nosečnosti in sedaj enostavne ne morem nosit modrca. Me vse tišči, pa čeprav imam zelo velik modrc (prsi prej nisem imela tako zelo velikih, nekje zlata sredina), namenjen prav dojenju.

Kakšne so bile vaše prsi, ko ste prenehale dojit?
Do popeka?
Ali se to da nato  kaj popravit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 12:17:56   
jazz
Popraviti se daverjetno samo s silikonom. Jaz sem kot izžeta limona...sploh če se nagnem naprej. Shujšala sem po porodu za 20 kg,že prej sem imela 75c....sedaj mi je pa kr hudo če se slučajno sklonim...aja,pa še celulitaste so. No,moje so tiste za zjokat. Kaj češ,orenk modrc gor,pa je stanje malo boljše...ni glih a la Natalija Verboten!!!!user posted image

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 13:18:43   
Petraa
Ja,dokler boš dojila ,bodo lepe polne.Ko pa ne boš pa se recimo bodo videle malce strije,no pač drugačna koža ipd,pa tudi malce povešene bodo na žalost.Moderc pa kar nosi

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 13:53:47   
Tejči
Moje so tudi bolj žalostne na pogled, tako da brez moderca sem samo ponoči, ko spim, drugače pa nosim obvezno podloženega. Ampak se ne sekiram, ker so mojemu lih tak všeč, jaz sem si pa z modercom tud všečuser posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 14:00:52   
BLAŽIKA
Jaz sem dojila 5 mesecev in sem imela prsi kot ti praviš bombe. Sedaj imam nekoliko malo ampak res malo drugačne kot pred porodom in mi ne visijo do popkauser posted image user posted image user posted image kot praviš, bi še bila verjetno lahko brez modrca. Je pa to odvisno koliko narediš za prsi po porodu. Veliko vaj za prsne mišice in bojo še lepše kot pred porodom.
Napolni si dve 2 literski steklenici z vodo in jih vedno ko boš imela kaj časa malo dviguj pa boš videla da se ti bo obrestovalo in še časa vzame zelo malo.user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 14:21:43   
Anonimen
Jaz sem imela po dojenju obupne prsi.Ko črnkeuser posted image Pa sem si rekla ok,tko pač je,otrok je zahteval svoje,da pa bi kaj naredila-eh se mi ni dalo.
Čez približno eno leto pa so se mi prsi kar same od sebe spet lepo dvignile in lahko rečem da so še lepše,kot pred nosečnostjo,pa še malo večje souser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 20:19:08   
sjug
Moje so pa čista žalost. Ampak k sreči obstajajo ta pravi modrci, pa izgleda super. Za mojga je pa itak važno kako se napnejo. Tako, da je vse OK. Na morju pač ne skačem zgoraj brez. Pa kaj potem!!!

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 20:21:07   
Anonimen
moje so ble do popka že pred 1. nosečnostjo user posted image user posted image

(odgovor članu sjug)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 20:34:00   
Rosada
Kad je moj Akif bio mali sam ga dojila i sam tudi imela velike prsi.I kad sam rodila Zulijadu ostale su mi velike sise.I danas sam sisata.
To zna bolit.Jednom sam išla spavat i došao Šubeir umoran s posla.Legao se pored mene i malo mi prignječio sisu.A ja digla dreku!On pita što ti je ženo?Ja mu rečem lego si mi na sisu budalo jedna!A on kaže bogme imaš dugu sisu žena!Jao i kad se sjetim toga boli me!

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Povešene prsi
22.10.2006 20:37:10   
lelaval
Jaz sem še lani po porodu hodila važna kot pav naokrog. user posted image  Sem imele tako fino velike in polne, da so mi še kolegice govorile, da so mi prav favš. user posted image  Ampak, to stanje je žal minilo. user posted image  zopet so majhne, puste, ja povešene tudi (čeprav mojega to ne moti), a podložen modrček tudi naredi svoje, tako, da sem si všeč. user posted image  
Popraviš jih lahko operacijsko, morda tudi s telovadbo, a veliko vlogo odigrajo geni.
Modrc pa le nosi v času dojenja - zdaj, ko so polne in težke, je ravno nevarnost, da se povesijo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Povešene prsi
23.10.2006 10:26:13   
Čupka
Ko sem prvič nehala z dojenjem, je bil zame pravi šok, saj sem imela namesto polnih, velikih jošk le prazne, povešene vrečke. Vendar pa se je stanje po prvem otroku hitro popravilo. V parih mesecih.
Po vsakem nadaljnem otročku traja več časa in bolj se je treba trudit z vajami in nežno masažo.
Nazadnje so si moje zizke opomogle 17 mesecev po prenehanju dojenja.
So sicer precej manjše, ampak čisto OK.
Pusti torej času čas in skrbi zase!

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?