|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sladoled brez jajc in mleka
16.6.2006 9:26:34   
mojcapr
Ker je zunaj vroče in nam paše sladoled me zanima, kako ga pripravite svojim malčkom, ki so alergični na mleko in jajce - recepti na plan? Pomagajte saj tamala nori, ko vidi brateca jest.

Lep vikend
Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sladoled brez jajc in mleka
16.6.2006 9:51:25   
darjatimci
Mi smo se odločili,da ga bomo pripravili kar sami in to iz sadja katero je dovoljeno,enostavno ga bomo zmiksali in dodali malo prekuhane sladke vode,tistemu,ki je premalo sladko in zamrznili.To naj bi bile potem sadne lučke.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sladoled brez jajc in mleka
16.6.2006 11:22:16   
Laubica
Jaz pa uporabim banano ki je nadomestek sladkorja in smetane in jo zmiksam skupaj z zmrženimi jagodami ali drugo zmrženo sadje poskusi zelo dobro(moj tast ni verjel da ni to kuplen sladoled)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sladoled brez jajc in mleka
18.6.2006 9:33:57   
trdozimc
Pred kratkim sem videla v reklami od Bofrosta rižev sladoled v banici, vendar preveri, če je res brez mleka. LP

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladoled brez jajc in mleka
7.7.2006 21:23:10   
polonaa
V Merkatorju dobiš odličen sojin  in rižev sladoled.Sama ga lahko pripraviš tako,da kupiš sojina sladko smetano,jo zmiksaš,dodaš zmoksano sadje,to vse skipaj zmešaš,po želji sladkaš in naliješ v modelčke za lučke.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladoled brez jajc in mleka
13.7.2006 23:47:36   
KODA
V Le Clerku dobiš sladoled brez mleka od Valsoie.Kornete,lučke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu polonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?