|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa smo iskale prvo službo?
3.2.2006 12:17:37   
dory
Ste iskale prvo zaposlitev? Ampak dejansko, brez VIP in brez tega, da bi prej delale prek studenta in so vas po tej poti zaposlil? Pa prosim se za navedbo izobrazbe :)



< Sporočilo je popravil Kerensa -- 1.3.2006 4:12:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 12:19:28   
muki1
Edinokrat brez VIP en mesec,pa še tam sem dobila namig,da bodo nekoga rabili.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 12:22:51   
Anonimen
prvo zaposlitev kot gimnazijska maturantka brez vip kako slabo leto, čez 80 napisanih prošenj
moj zdej išče novo službo brez vip že kako leto, prošen poslov na tone, izobrazba ista k tvoja samo smer informatik, pa zdej še dela spec iz logistike. pa o novi službi ne duha ne sluha. k sreč ma službo k ga sicer spravla ob živce in upa na boljši jutri in js z njim. sicer pa mislm da v tem času ni več dovolj pošiljanje prošenj in javljanje na razpise..kako se v tem času sploh dobi službo?

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 12:22:55   
pikica123
Sicer sm sama še študentka, ampak ti lahko za moža povem, da sploh ni iskov službe, ampak je direktor po faksu iskov nove inžinirje.
Po poklicu je pa dipl.inž.elektrotehnike.
Sama pa delam Visoko poslovno šolo in me ful skrbi za službo, ker je ful teh ekonomistov in podobnih, verjetno se bom kar namatrala,da jo bom najdla.

Odvisno,kaj si po poklicu.

Veliko sreče pri iskanju službe!

Lp
Nina

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 12:45:46   
lelaval
Prvo zaposlitev -prip. - 2leti

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 14:17:50   
BibaJ
Prvo zaposlitev so mi sami ponudili po 4 mesečnem delu preko študenta.
Drugo (sedanjo) pa mi je ponudila šefica, ko me je vidla v prvi službi.
Tretjo pa sama iščem in tudi VIP ne pomaga!user posted image

_____________________________

"Niste človeško bitje, ki doživlja duhovno izkušnjo. Ste duhovno bitje, ki doživlja človeško izkušnjo."
dr. Wayne W. Dyer



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 17:23:55   
mala maja
1 in 2(takrat sekm še končavala šolo) dobila preko VIP 3 pa sem dobila sama po toni poslanih prošnjah. pa še tam so me hotl vzet samo dokler ne pride en nov sodelavec.
¸
JA na žalsot je danes s službami križ sploh za prvo zaposlitev pa zaposlitev za mamice z user posted image .

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 17:49:37   
Ro-La
Dve leti da sem dobila pripravništvo- no potem sem aktivirala VIP, nato še eno leto in pol do prve zaposlitve- tudi aktivirala VIP....izobrazba zdravstveni tehnik
...brez VIP-a in to dobrega pač ni šlouser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 20:22:09   
Anonimen
Ko sem zaključevala 4 letnik faksa, sem v maju poslala prošnjo - javila sem se na razpis. junija šla na razgovor in službo takoj dobil. začela sem delati s septembrom in tu delam še sedaj user posted image
Poklic- profesorica RP

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko casa?
3.2.2006 20:27:53   
KODA
14 dni.Takoj po opravljeni maturi.Faks pa sem malo zabluzila.Pustila.
Kemijski tehnik.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko casa?
4.2.2006 2:01:48   
Anonimen
Redno zaposlena sem bila do sedaj samo enkrat (na lastno željo samo enkrat, drugače bi bila lahko večkrat), te edine redne zaposlitve pa jaz nisem iskala, ampak je zaposlitev poiskala mene oz. je mene poklical direktor firme in mi ponudil dvojno plačo od tiste, ki sem jo imela v takratni firmi, kjer sem delala. In nisem veliko razmišljala, seveda. Imam pa osnovnošolsko izobrazbo.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko casa?
4.2.2006 9:13:21   
zlatolasska
Dobila sluzbo kak mesec po poslanih prosnjah.. Brez VIP.. v vrtcu... sicer pa je samo za eno leto.. naprej ne vem al me bojo vzeli ali celo ce bom jaz ostala... je pa moznost, ker je blo novo delovno mesto...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko casa?
4.2.2006 10:59:49   
Dejča
Prvo zaposlitev sem dobila 3 mesece po tem, ko sem jo začela iskati, pa vmes je bilo še poletje (diplomirala sem konec maja), ko ne zaposlujejo radi. Potem sem 2 meseca delala v šolstvu (sem univ. dipl. slovenistka), potem pa sem našla sebi primernejšo in bolj željeno službo (piar in protokol) - in to brez zvez in poznanstev - kjer sem še danes (po 4,5 leta).

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko casa?
6.3.2006 7:21:28   
bubče
prvo zaposlitev sem dobila v 3 mesecih - julija diploma- novembra zaposlitev (najprej prek študenta - seveda mi je bilo obljubljeno takoj, vendar sem šele po 1 letu dobila pripravništvo)....sedaj sem redno za nedoločen čas....

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko casa?
6.3.2006 14:33:17   
viv_
Zakaj pa študent ne šteje?

Jaz sem delala v zdejšni službi 4 leta preko študenta, potem mi je pa šef ponudil pogodbo. Zdaj imam pa 6.5 let delovne dobe.

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko casa?
9.3.2006 19:36:03   
Anonimen
Šla sem na firmo vprašat, če koga rabijo, pa sem šla na drugi dan takoj delat. Čez teden dni sem pa šla na 2-tedenski dopust. Zdaj sem tu zaposlena že 8 let.
Trenutno pa iščem 2. službo preko VIP-a.

Službo sem dobila s V. stopnjo, sedaj imam VII.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 9.3.2006 19:37:06 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko casa?
9.3.2006 19:46:35   
eva1
8 mesecev, potem pa s Vip pomočjo dobila zaposlitev in tukej delam še danes( 5 let) in milsim, da bom ostala še kar nekaj časa, ker mi je prav fino, čeprav imam veliko vožnje(v eno stran 60km)...drugače se ni za pritoževati!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
12.3.2006 21:39:01   
BARBARA R.
Brez VIP je bila druga zaposlitev po 6.-h mesecih iskanja. Izven stroke.
 
           
 
              user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
12.3.2006 22:27:11   
Žani



14 mesecev. Najprej pripravništvo, potem pa za nedoločen čas.



(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
31.3.2006 8:37:04   
anadejka
Jest sem glih tko po končani šoli šla vprašat v firmo in sem imela srečo ker so ravno takrat full rabl novo moč.Srečo tut ker sem se tukaj obdržala 11 let,kljub močnemu odpuščanju delavcev.Si pa zaradi stanja kakršno je sedaj v firmi iščem drugo službo že več mesecev,pošiljam prošnje,pa sem dobila samo 3 zavrnitve in 2x povabilo na razgovor in še nobene zaresne službe.Ni lahko res.

Kaj pa je to VIP?user posted image  se opravičujem,ampak res ne vem.

(odgovor članu Žani)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
31.3.2006 8:40:22   
MarijaPo
Nasla po 2 mesecih, sicer sem pa univ. dipl. matematik - do zdaj sem opravljala poklic programerja v C#.

anadejka - VIP je veze in poznanstva

< Sporočilo je popravil MarijaPo -- 31.3.2006 8:41:38 >

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
31.3.2006 9:23:15   
anadejka
Ah valda user posted image  ,hvala MarijaPo user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
16.4.2006 15:53:48   
Ceca
Služba, kjer delam, je moja prva služba in je nisem iskala, ampak sva jo ustanovila skupaj z mojim možem, saj delam v najinem podjetju.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
18.4.2006 11:21:42   
Anonimen
Do diplome so službe iskale mene - po diplomi pa sem jst iskala službo.

Trajalo je pol leta. Pa še tisto sem se v službo vozila 75km v eno smer.
Drugo službo sem iskala dva meseca.
Tretjo službo pa cca. 3 mesece.

Prošenj do zdaj napisanih 263.

Vse BREZ VIP.

Žal sem po diplomi spoznala, da so študentje na delovnih mestih, kjer je dejansko strokovno delo, zgolj nelojalna konkurenca diplomantom. Čeprav sem na ta račun (nelojalne konkurence) sploh lahko končala faks. Brez tega ne vem kako bi doštudirala.

(odgovor članu Ceca)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko časa smo iskale prvo službo?
20.4.2006 2:49:48   
kapica
Za pripravnistvo cakala ene 4 mesece, potem na sluzbo pa se ene 5 mesecev. Pa veliko napisanih prosenj.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?