|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Meduze na obali
16.7.2006 23:59:12   
sjug
Ali je kaj novega o meduzah na obali? Menda so na Lošinju in praktično povsod celo do Dubrovnika so prišle (sem prebrala na spletu). Kaj pa Pag? Tiste-i, ki ste se že vrnili z dopusta, ali ste imeli kaj meduz in kje ste dopustovali. Mi smo želeli na Lošinj, sedaj pa se bolj nagibamo k Pagu. Tako, da ne vem???

_____________________________

Never Ever Give Up!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Meduze na obali
17.7.2006 8:39:50   
darjatimci
Mi smo bili na Cresu in pri nas jih ni bilo,smo pa jih videli v sosednjem mestu v kampu.Letos precej piha in najbrž ni nič čudnega,da jih povsod prinese tudi na otoke.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Meduze na obali
17.7.2006 9:48:09   
katarina2004
Ta vikend smo bili v Premanturi-Pula nikjer ne duha ne sluha o meduzah.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Meduze na obali
17.7.2006 10:05:39   
Anonimen
Na Korčuli so.

(odgovor članu katarina2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Meduze na obali
17.7.2006 10:13:39   
SILVA
Mi smo se vrnili v soboto iz Paga,bili smo 14 dni in samo en dan so bile meduze ob obali,potem pa nič več.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Meduze na obali
17.7.2006 10:38:25   
Maleal
V Vodicah jih ni bilo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Meduze na obali
17.7.2006 22:32:54   
sjug
Hvala vsem za info. SILVA, kje oz. na kateri strani otoka ste pa bili? Mi razmišljamo o kampu Paško, pa me zanima, če je to kje blizu?

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Meduze na obali
18.7.2006 0:47:14   
klepetka
ja ,na pagu meduze so.V enem tednu sem videla na plazi 4 ljudi,katere so opekle meduze.

_____________________________



(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Meduze na obali
18.7.2006 17:47:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja kriza no.

Silva je bila na tisti strani otoka, kjer je tudi kamp Straško.

Mi se kopamo enkrat na eni strani, drugič na drugi. Ma daj, naj gre vse skup nekam. Že itak je morje ledeno tam dol, a zdej bodo pa še meduze?

LP, Ribica

(odgovor članu klepetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Meduze na obali
18.7.2006 17:52:19   
Anonimen
marusa05, kje si pa ti bla?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Meduze na obali
18.7.2006 17:57:12   
artista7
hihi, jaz sem bila pa lepo v Portorožu pa nikjer nič..razen nekaj trave, akr je pa itak standard..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Meduze na obali
18.7.2006 18:00:34   
Seven*
Mehuze se gibljejo skupaj s tokom vode. Tako je lahko nek teden na obali veliko meduz, potem pa par mesecev nic. Ne se prevec obremenjevat. To je zelo odvisno od tokov, vremena, ipd.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Meduze na obali
3.8.2006 16:09:21   
cmokec
Meduze so menda prišle z nevihtamo do Poreča, Umaga in Novigrada. A katera kaj ve o tem? Bi bila vesela kake zanesljive informacije?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Meduze na obali
3.8.2006 18:12:54   
Primoza
Do sobote jih na Makarski rivieri ni bilo.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Meduze na obali
6.8.2006 22:13:14   
Anonimen
Vseh 14 dni (22.7-5.8.) na Pagu ni bilo niti ene. Ne v Straskem, ne na drugi strani otoka (Cista, Zrce, Prnjica...), ne na mestni plazi, ne na Lokvici (del Novalje).

LP

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Meduze na obali
8.8.2006 9:36:32   
Anonimen
Jih ni zaenkrat.Pa vseeno preden greste na morje v lekarni nabavite lekarniški amonijak,pomaga po piku meduze.Če ga pa nimate s seboj je pa še eno za nekatere morda gnjusno navodilo,kar polulat se na opklino meduze.
V Italiji so kar nekaj dni zlivali naobali v morje litre amonijaka vsako jutro,da so odgnali meduzeuser posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Meduze na obali
10.8.2006 9:22:00   
Anonimen
Še en nasvet,kako oljšat bolečino ko te opeče meduza.
Ožgano mesto najprej zdrgni z peskom in takoj zatem splakni z morsko vodo,priporočljive so nato obloge z kisom.
Upam,da nihče od vas ne bo skusil te opekline.
Obale Španije,Francije,Italije in del hrvaške Istre so preplavili milijoni meduz mesečink.Mesečnike ogrožajo tudi kopalce v pasu med Tržaškim zalivom in otokom Pagom.
V našem morju se še niso pojavile,lahko pa se to spremeni v enem dnevu in jih tok prinese do naše obale.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?