|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bivše žene in otroci
1.8.2006 11:51:14   
Anonimen
ŽIVJO! v bistvu ne vem kako bi začela. upam da sem na pravem forumu.

gre se za mojega partnerja, ki je ločenec z otrokom iz prejšnjega zakona, sedaj imava še eno sončico, ki nama vedri življenje.
tako je : žena je dobila drugega fanta in svojega moža vrgla iz stanovanja. tega je že kar nekaj let.  takrat je bil njun otrok star 4 leta.
kmalu potem je zanosila in je prosila bivšega moža naj ji da nekaj časa da se bo lahko mirno posvetila novemu dojenčku.
to je tudi storil, tako da leto dni čas  ni imel stika s svojim otrokom in ostalimi. kar je bila po moje velika napaka. ma tisti čas je (mislim) še upal da bosta rešila razmerje. ločitev od sina ga je hudo prizadela, tako da je bil dve leti res slab.
no potem je ponovno vzpostavil stik z svojim otrokom. ma so se že začela omejevanja s strani bivše in njenega fanta. nista ga pustila nikoli samega z njim, obiske sta odkladala ( češ: je na roj.dnevu prijatelja, je pri noni, je bolan, smo na počitnicah...) otrok je bil ful navezan nanj, ko je bilo za se ločiti je zmeraj prosil očeta naj gre z njim domov. jok 
tako je šlo dve leti. pol je nazaj obupal in eno leto ga ni videl
potem je šel na socialno in zahteval vzpostavitev stikov. tako so imeli nekaj obiskov na socialnem. rezultat: vsak drugi teden, za začetek po dve uri, nato postopoma povečevti obiske. seveda njegaova bivša se je v vsem strinjala. tako je hodil na obiske redno.
s svojim sinom sta se v tem času oddaljila tako da  i šlo gladko naprej, in bilo mu je zelo hudo. ma počasi se mu je zdelo da gre na bolje, ker se je otrok malo odprl.  po naslednjem obisku pri socialnem, ki je bil čez tri mesece so se odločili da bosta sama postopoma povečevala obiske brez socialnega.
no na začetku je bilo vse lepo in prav, po dveh mesecih, nazaj vse po starem.
zdaj zadnji razmik med enim in drugim obiskom je bil 2 meseca in to v času šolskih počitnic. moj nazaj obupava, pravi da na socialno ne gre več, ker tako ali tako ne bodo nič naredili. vsi zadnji obiski so bili v krogu njene matere in njenega fanta. ga nista spustila za minuto izpred oči. kar koli hoče vprašat očeta vedno najprej vpraša mamo če lahko!? PRAVA ŽALOST! s tem da pri njemu doma sploh še ni bil, nit ni spoznal svojih nonotov. njegova bivša se brani z vsemi kremplji da ne bi prišla na obisk.
hud udarec zanj je bil tudi ta da svojega očima kliče tata, njega pa po imenu.

ker je dober očka, nevem zakaj je njegova bivša taka do njega, ali je to iz čiste zlobe, al kaj. ne razumem

no, zanima me ali ima še kdo tako izkušnjo oz. pozna tak primer.
ker jaz upam da se bodo odnosi s tem ko bo starejši in bo otrok začel sam razmišljati le kaj spremenili. kako je ponavadi s takimi otroci
me zanima zakaj je bivša taka? nekatere mamice se borijo zato da bi bili očetje prisotni v otrokovem življenju. ta je pa kot hladen kos železa

zakaj tako?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bivše žene in otroci
1.8.2006 12:10:16   
Anonimen
pa sta ziher, da je on oče tega otroka. men se to sliši tako, kot da ni. da ga ima za norca - morda zaradi preživnine. oz. da je podpisu papirje. zato pa mu ne dovoli stikov, da ne bi pogruntal...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bivše žene in otroci
1.8.2006 12:13:31   
Anonimen
Jah, bivše so pač take.
Pri nas se drugače nista mogla pogovarjati, kot na CSDju.
Naj pokliče na CSD in se dogovori za sestanek. Sicer dvomim, da bo kaj boljše, ampak vsaj pogovorila se bosta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bivše žene in otroci
1.8.2006 12:40:12   
BLAŽIKA
Že v osnovi je naredil napako da je pristal na to, da se ne vidita v začetku ko je ona rabila čas za dojenčka. Bolj kot bodo narazen bolj se bosta odtujila in bolj ga bo imela bivša(otroka) na svoji strani.
Naj spostavi stike pa čeprav preki csd ker drugače bo ostal brez otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bivše žene in otroci
1.8.2006 13:49:37   
zoya_
Na CSD in naj zahteva sestanek s socialno in naj pokličejo še njegovo bivšo brez njenega sedanjega partnerja (sploh ne vem, kaj ma on za počet zraven) in naj se dogovorijo glede obiskov in vsega in naj to napišejo na list papirja.
Pa še en predlog, moj ima tudi nenehne borbe z bivšo, pa je enostavno rekel, da nje sploh ne bo več spraševal, ampak samo otroke... A bi prišle do njega ali ne, a gremo tja pa tja ali ne, a se vidmo takrat...  Naj tudi tvoj praša tamalga, če bi rad šel z njim kamorkoli že, pa če bi prišel na počitnice k njemu in tako dalje...

Zakaj je nejgova bivša taka, ne bi vedla... ampak enostavno nekatere ne moremo razumet... so pa tudi ločenci, ki lahko vse skupaj dobro peljejo... 

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bivše žene in otroci
2.8.2006 0:06:35   
Anonimen
tudi pri nas je tako. bivša ga je pustila ker je našla drugega. Prepovedala mu je stike s tamalo. Ful mu nagaja, rekla ji je, da je on odšel, vedno ji zamenja mobi št. da ne more do nje.

Tamala, ki ga je včasih oboževala, mu je zadnjič rekla da je prasec...

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bivše žene in otroci
2.8.2006 6:45:43   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Tamala, ki ga je včasih oboževala, mu je zadnjič rekla da je prasec...


joj kolk je meni hudo, ko se začnejo prek otrok maščevat partnerjemuser posted image Totalno nedoraslo......naj se sama pobijeta, če jima tako paše, samo naj ne mešajo otrok zraven.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bivše žene in otroci
2.8.2006 9:00:38   
ritka
Človeška zloba ne pozna meja....... še posebej ženska!

Kaj dosti ti ne moremo pomagat, niti kaj pametnega svetovat, se mi zdi da pri vsej tej zgodbi igra glavno vlogo zdajšnji mož oz fant od bivše! Kot da bi bila pod njegovim vplivom......

Manjka pa zelo pomemben podatek... kako je kaj z preživnino...... nikjer namreč nisem zasledila da kaj plačuje za otroka....... ker če redno plačuje, potem mislim da vama je edina in najbolj pametna opcija da zahtevata obiske preko sodišča ..... preko tega ne more ne bivša, ne njen zdajšnji! Drugače je seveda če ne plačuje....

Tudi pri nas je moj dragi ločen in ima sina z bivšo..... hvala bogu nimamo teh težav...... imamo super porihtano! Tudi o vsem kar se tiče otroka se skupaj vsedejo in pogovorijo...... user posted image
Na sodišču so se zmenili da je lahko vsak vikend otrok pri očetu, pa bivša ne dela nobenih problemov če se otroku sprdne in bi bil še čez teden pri nama....user posted image ...... skratka kjer bi rad bil on, tam pač je! Upošteva se zgolj njegova volja in tako je tudi prav....... otrok ni kriv da sta se  starša ločila... zakaj ga prikrajšat za oba starša?! To kar dela od tvojega bivša....... ni normalno, človeško,....... ne vem, nimam besed!

moj nasvet tebi je, da poskusite preko sodišča.......

lp


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bivše žene in otroci
2.8.2006 9:47:16   
sanasan
nekaj podobnega je bivša od mojega delala po ločitvi...na koncu se je odločil in zaprosil za skrbništvo in ga po 2 letih matranja tudi dobil...
ja, pa ženske znajo zelo dobro zmanipulirat otroka...ko sem ju spoznala, sin ni imel njaboljšega mnenja o očetu, kljub temu, da ja že od rojstva za večino stvari skrbel on...
otroci so večinoma bolj navezani na mame, ne glede na to, kakšne so le teuser posted image

naj redno plačuje preživnino, vztraja pri stikih ne glede na otrokovo obnašanje (saj ni sam kriv, če mu mama govori neumnosti), in vse ureja preko csd, sodišča...ali celo varuha človekovih pravic...SKRATKA, NAJ NE OBUPA!!!!!!!!!!!!!!! pa vse stvari naj dokumentira, kopira, naj si piše kdaj in za koliko časa je videl otroka in vse to predloži... vse mu še lahko pride prav...moj je celo sms shranjeval...

(odgovor članu ritka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bivše žene in otroci
2.8.2006 10:23:17   
Anonimen
ŽIVJO.
ZAHVALJUJEM SE VAM ZA VAŠE NASVETE.

fant plačuje preživnino redno. otrok pa je sigurno njegov.

vse skupaj je res hudo. tudi meni že dela sive lase.

midva upava da ko bo otrok starejši, da bo dojel kakšna je resnica, in da je manipuliran z strani matere in krušnega očeta.


(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bivše žene in otroci
2.8.2006 10:42:11   
zoya_
Jaz res ne razumem, zakaj se nekateri ločenci prepucavajo čez otroke. Ravno zadnjič mi je prijateljica ločenih staršev razlagala, da je celo otroštvo poslušala, kakšen prasec je oče in ne vem kaj še vse... pa je rekla, da je enostavno si mislila svoje in se vse bolj nagibala k očetu, ker se ji je mama zdela totalno zmešana. Enostavno ni mogla verjet, da o očetu nekdo govori toliko grdega. user posted image
Midva ne glede na to, kakšne odnose ma moj z bivšo in kaj ona počne in govori njemu, otrokom ali pa vsem naokrog, nikoli ne rečemo o mamici nič slabega pred otroci. Vedno je mami oh in sploh super. Otroci niso krivi in odgovorni za dejanja svojih staršev. Tudi če katera od tamalih kaj prinese od doma (kakšno žal besedo o nama), pač rečeva, da ni lepo, da tako mami govori o naju.

Anonima, tvoj pa naj ohrani stike, ali preko CSDja ali preko sodišča, da si ne bo potem očital, ko ga tamal ne bo pogledal. Tako se bo pa vsaj boril zanjga in otroci to vidijo, verjemi da...

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bivše žene in otroci
2.8.2006 11:01:51   
sanasan
vztrajajta, ne obupajta tudi če se vama bo zdelo, da ne napredujeta...enkrat se bo zagotovo obrnilo na bolje, če ne prej, pa takrat, ko bo otrok dovolj star, da bo malo več razmišljal sam... enkrat bo zagotovo spoznal, da ga ima oče rad in da se je boril zanj!
veliko sreče!

(odgovor članu zoya_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?