|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka v šestem mesecu nosečniosti???
19.7.2006 20:56:09   
lu155
midva s fantom..sva v bližni prihodnosti načtovala tudi poroko..nekje po zimi ampak če bom takrat pribjižno v šestem mesecu nosečnosti,mislim da bi bilo to zelo(niti ne vem kako se izraziti)neumno?
Moja zelo dobra prijateljica se je poročila pri sedmem mesecu nosečnosti...pa je rekla da je bilo super..ter da se je počutila odlično...sama se  skoraj prepričana da mi tega ne bi upelo izpeljati tako kot si želim...

prosim svetujte mi....vsak odgovor bi mi prišev prav


hvala

lp klementina

< Sporočilo je popravil puncica -- 2.8.2006 9:33:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
19.7.2006 21:41:29   
total
Če se vama ne mudi počak z poroko,pa se boš že potem,če se bojiš da tega ne boš zmogla,sicer pa ne veš kako se boš takrat počutila ko boš že visoko noseča.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
20.7.2006 7:53:35   
smokva
lu155,

jaz se poročim to soboto. Ohcet bo konkretna, začne se vse skupaj ob 16 in upam, da bo trajalo čim dlje. Sem pa v 27. tednu nosečnosti, torej šesti mesec. Lahko ti rečem da se, hvala bogu, zdej počutim boljše kot kadarkoli prej v nosečnosti. Prve tri mesece sem bruhala, skos. Bilo mi je slabo za znoret. In če bi takrat kdo predlagal poroko, bi mu rekla da je zmešan in da ni šans. Sedaj se počutim ful dobr, nabita z energijo in hormoni.

Pomembna je organizacija same poroke, ta ti vzame največ časa in energije. 

V soboto smo celo imele dekliščino. Bilo je lepo in ob 4 zjutraj, ko so že vse dol popadale, bi ga jaz ša kar žurala.

To ti govorim v svojem imenu. Ti upoštevaj svoje želje in zmožnosti, ter seveda zdravje. 

Midva sva rekla, da bova naslednje leto imela samo še manj denarja in časa za poroko, in se odločila zadevo speljat kar letos. Upam, da bo ratalo in da preživimo. Vsekakor sporočim kako je šlo.

Pa srečno!



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
20.7.2006 8:16:31   
LUNA06
Ojla!
Tudi midva se bova poročila na zadnji dan šestega meseca, pa me ni prav nič strah.

(odgovor članu smokva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
20.7.2006 8:32:19   
barbara b
Jaz sem se 3 tedne pred predvidemim rokom poroda (9-i mesec), pa sem se imela čisto vredu.

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
20.7.2006 9:02:58   
koala
Upoštevaj svoje počutje in želje.
Moja prijateljica se je poročila v 38 tednu nosečnosti, smo ga žurali do 6.30 zjutraj, pol pa se je mali pikec odločil da pride pogledat kaj se dogaja in je šla v poročni obleki direkt v porodno sobo in čez 2 uri rodila zdravega krepkega sina, pol smo pa kr dalje žurali.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
20.7.2006 9:16:29   
malecka_mateja
tudi jaz se bom poročila v petem mesecu pa me ni nič strah čeprav zdaj bruham vsak dan pa mam slabo počutje...ampak verjetno oz upam da bom do takrat že boljša in bom vsaj tisti dan pozabila na vse in se bomo imeli lepo. upoštevaj pa svoje želje. sam nekaj kar je rekel moj dragi ko sma se začela o poroki pogovarjat. če se zdaj neboma poročila se še dolgo neboma,ker ko ke otrok ni nekega časa in niti denarja. odločitev pa je tvoja!
vso srečo pa sporoči kako si se odličila!
papa


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
20.7.2006 10:28:38   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: lu155
ne bi upelo izpeljati tako kot si želim...

Potem pa izpelji tako, kot si želiš. Morda t tretjem mesecu nosečnosti. Mi ni jasno, zakaj bi čakala do šestega. Razen če misliš, da se bo kaj med tem spremenilo. Ja, mrzlo bo. To bo ena sprememba.

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
24.7.2006 19:10:13   
smokva
Torej evo - iz prve roke. Poročila sva se v soboto, bilo je noro fino. Skos sem plesala in ljudi je že kar malo skrbelo ali ne pretiravam. A jst sem bila nabita z energijo in bi ga lahk žurala v neskončnost. V nedeljo sem se zbudila že ob sedmih, iz navade. Pol me je seveda pobralo in sem popoldan prespala. Zdej sva že na honey moon.

Jaz v šestem mesecu, moj pa na antibiotikih - na začetku je slabo kazalo zarad vročine, a ko se je shladilo sma oba čist not padla. 

Vso srečo, čuvajte se in pomembno je da se imate fino!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
24.7.2006 19:51:42   
tinaaja
Midva sva se zaorcila, odlocila za datum poroke in zvedla, da sem noseca. Pa nama to sploh ni nareilo dvomov, a poroka ja al ne. Zal se z nosecnostjo ni izslo, tko da sem se porocila nenoseca.
zdaj ko gledam nazaj sem cisto drugace dozivela dekliscino, poroko, kot ce bi bila noseca - vse ima svoj car. Na dekliscini smo ga srale, poroka pa itak.
Jaz bi se veeno porocila, tud ce bi bila noseca - bila bi dober 5 mesec.
Komentar od svakinje, ki se bo tud porocila pa ima rok cez 2 meseca, je bil, da ona hoce tud tako zurko in vse tko the best in da bo pacakala, da rodi, se spravi k sebi in pol akcija. Tko da vsak po svoje. Porocis se samo enkrat, ce mislis, da bi se raje brez trebuha pocakaj - bos imela enga pikca vec na sliki. Ce pa zelis to narediti pred rojstvom, pol pa kaj cakas user posted image
Bi rekla, da ni tok naporen sam dan poroke kot vsa laufarija prej, ce imas malo vecje stevilo ljudi, kaksne specialne zelje, civilno, cerkveno poroko...

(odgovor članu smokva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
24.7.2006 20:24:05   
Anonimen
Meni se zdi tudi prav fletno za videt, če se poroči nosečnica s trebuščkom. Kako se počuti, je pa druga. Najbolje je, da se ima fino.user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
30.7.2006 16:56:16   
* Mateja *
Če bi lahko zavrtela čas nazaj, se definitivno nebi več poročila noseča. Nisem ga mogla tako žurat kot ga bi sicer, ful je treba na obleko pazit, da nebo premajhna, kar napor je organizirat  poroko, pa še kaj spečt peciva, pa še v šolo sem hodila in imela izpite,... Jaz sem mela takrat ful pestro.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
30.7.2006 17:11:56   
petra.horzi
jz sm se tud poročila v šetstem mescu, pa mi je blo zlo fajn
sm plesala kr dolg, edin pol so me mal noge bolele
sam je pa tud res da nism mela čist nč problemov v nosečnosti, niti mi ni blo slasbo ne nč
vprašanje je pa kako boš ti takrat, če ti bo recimo slabo al pa da boš mela kšne druge probleme (upam da ne), pol mogoče ne bo ravno najbolš
pa midva sva mela tud bl "majhno" poroko-sam družina, 17 nas je blo vse3h skupi, zato ne vem kako bi mi blo če bi blo ful ljudi

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroka v šestem mesecu nosečniosti???
2.8.2006 15:39:07   
lu155
no...hvala punce za odgovore...zdei sm se pa že odločila!!!
jst se bom kr poročila...k pol k bo pauser posted image  bo ma še mejn cajta!
se saj nam sekirala ba se neki gnavla (če se bom počutila v redu)bom bla sai poročena...kva pa mam za zgubit.....kr poroka bo!!!!!!
no smo že začel s pripravami...


_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?