|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vneta ušeska???
30.7.2006 11:36:08   
rozi81
Živjo punce,

imam 13m staro punčko, ki mi že dve noči kar fajn joka in se vsake toliko časa prime za ušeska. Ponoči ni nikoli tako močno jokala. Čez dan mi nič kaj dosti ne joka, samo ko ji dam majčko dol in ko ji potegnem čez ušesa se prime za njih in zajoka. Ali je to vnetje ušes ali kak drugega?

danes je sploh nisem mogla potolažit in kr je baje calpol tudi proti bolečinam sem ji ga dala in potem je lepo zaspala.
Res pa je da nam tudi zobki rastejo 100 na uro, ker ima pri 13m šele tri.

Upam da mi boste vedle pomagat, ker je ful bogica.
Pa kaj narest če je vnetje ušes?


Hvala
lp S


_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vneta ušeska???
30.7.2006 11:37:17   
total
Če se vleče za ušeska jo bolijo,pelji jo zdravniku in bo dobila antibiotik.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vneta ušeska???
31.7.2006 0:04:12   
mamči
Jaz tud mislim, če se vleče za ušesa in je nemirna jo bolijo.Čimprej  k zdravniku, da jo pregleda in predpiše zdravilo.


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vneta ušeska???
31.7.2006 14:16:31   
daria78
Se strinjam! Pa nekaj toplega ji daj na ušesa. Ko mojega fantka bolijo ušesa mu dam gor topel obkladek in mu zelo paše.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vneta ušeska???
31.7.2006 14:25:37   
Anonimen
ja hit jo k dohtaju pel pa boš najbl vedla pri čem ste

(odgovor članu daria78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vneta ušeska???
31.7.2006 16:34:35   
SaaS
Moj je imel spomladi 3x vneta ušesa. Najprej se je dve noči ponoči zbujal in jokal. čez dan se je prijemal za ušeska. Naslednje jutro pa sem opazila, da mu kar teče iz ušeska. Sem ga peljala k zdravniku in je dobil antibiotike.
Še to. Ko mu je začelo teči ven, je neha jamrati, da ga boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vneta ušeska???
1.8.2006 23:11:30   
na
OJJ!
Moj fantek je dobil pri osmih mesecih prvič vnetje ušes. Da gre res za to, se lahko prepričaš, če mu pritisneš prst poleg ušesne luknjice. Če otrok zajoka ob tvojem pritisku, gre res za ušesa. Pri nas se je stalno pojavljalo vnetje, pa smo rešili, ko sem mu začela dajati sok od ušesnika ali natreska. To je vrsta kaktusa, ki ima zelo mesnate liste. Utrgaš en list, ga zaviješ v gazico in potolčeš z kuhinjskim lesenim kladivom, da steče sok ven. Daš kake 4 kapljice na žličko in to zliješ v ušesek. To res pomaga, razen, če iz ušesa že teče gnoj, pa tega ne delaj, ker je že preveč hudo vnetje. Reši ga le še antibiotik. Ugotovila pa sem, da čim je malo prehlajen oz. mu je začelo teči iz noska, sem morala takoj špricat nosek z fiziološko, če nisem, je šlo na ušesa.

_____________________________

NARA

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?