|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj na prvi pregled
1.3.2010 12:24:09   
Anonimen
Pri ginekologinji mi je sestra predlagala prvi samoplačniški pregled v 5.tednu nosečnosti (upam, da sem prav izračunala), menda se vidi le to, ali je plod v maternici in bije srček. Prvi redni pregled pa imam konec marca.

Zanima me, ali ste šle na prvi pregled v 5./6.tednu?

Jaz po eni strani razmišljam, da je vse v redu in bi konec meseca več stvari lahko videla. Je verjetno že tako urejeno, da je prvi redni pregled v času, ko je potreben.

Vsa mnenja in izkušnje dobrodošle.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj na prvi pregled
1.3.2010 12:38:20   
ledenaa
Brezveze iti na samoplačniški
Počakaj di tega datuma,ki ti je dala G

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj na prvi pregled
1.3.2010 12:42:12   
archie
se strinjam s predhodnico!
Jaz sem sla na prvi pregled v zacetku 6t (mi ga je dolocila sestra), pa se je videla samo GV, plodu pa ne. Cez en teden sem imela kontrolo (ampak ta teden je bil peklenski, poln strahu, kaj ce ne bo, grizenja nohtov, jokanja....), kjer se je pa srcek ze videl. naslednjic ne grem na pregled prej kot v 8t!!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj na prvi pregled
1.3.2010 14:39:58   
phelps
Oila!

Jaz sem imela zadnjo user posted image 26.1., cikel imam 32-33 dni, so pa tudi odstopanja. Sestra me je naročila že 15.3.2010, pa sem sedaj izračunala, da je to komaj začetek petega tedna. Sicer sem zelo zadovoljna z mojo G. in sestrami.

Se bom pripravila na to, da se srčka še ne bo videlo.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj na prvi pregled
1.3.2010 15:02:14   
aleunam
Phelps, če si imela prvi dan zadnje user posted image  26.1., potem je 15.3. 6t6d. Računaš namreč od prvega dne zadnje menstruacije. user posted image

Mene je naročila v 7t4d. user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj na prvi pregled
1.3.2010 15:08:11   
phelps
Aha, aleunam hvala. Meni sploh ni jasno kako se štejejo ti tedni (ene pravijo, da od O naprej, ene, da od zadnje user posted image ). No, kakorkoli sestra že ve user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj na prvi pregled
1.3.2010 22:14:35   
aleunam
Meni je bilo to prvič ful čudno user posted image . Sem predvidevala, da se šteje od O, ker mi je bilo bolj logično. 

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj na prvi pregled
2.3.2010 13:32:33   
katrinka
jaz sem bila obakrat naročena v 8 tednu - misljeno kot redni pregled in ne samoplacnisko, moja g prej ne naroca ker je brez veze ker se velikokrat nic se ne vidiuser posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?