|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   anuliranje autoritete
19.8.2006 17:36:12   
sneška_
ali vam se je zgodilo moje drage rr da vam mož anulira autoriteto kot starš zraven otroka Meni se je že pa sam bom enkrat popizuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 17:37:36   
sneška_
oprostite za pisavo samo sem dva meseca tuki pa dobar je toliko kaj vem napisat upamuser posted image

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 18:00:19   
siniti
ne štekam????

_____________________________

bil je 25. maj 2006 in rodila se je LIYA

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 18:04:52   
Naja31
Česa ne štekaš?

(odgovor članu siniti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 18:05:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

pa sam bom enkrat popizuser posted image


Ja, jst bom tudi enkrat zadela na lotu.....


Popizuser posted image , če misliš, da bo potem bolje user posted image

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 19:47:45   
smrka
kaj je anuliranjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 21:33:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

kaj je anuliranjeuser posted image


Hoče povedat, da ji mož zbija avtoriteto v nulo pred otrokom.
Sicer sem pa dobila občutek, da je šele dva meseca v Slo in ne zna najbolje slovensko. Lahko se pa tudi motim.
Midva še nimava teh problemov in upam, da bo pri tem tudi ostalo.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 22:22:19   
mamči
Ja, nič pogovorta se. Povej, da tega ne boš prenašala, da to ni prav (ker res ni, otrok bo začel to lepo izkoriščat ) in naj se tega kar lepo odvadi.
Govorim za primere normalne zdrave vzgoje in ne šikaniranja. Če bi pa ti recimo bila do otroka krivična (to pač pri sebi malo poštudiraj ) potem je že lepo, da oče zdravo presodi in vzame v zaščito otroka. Ampak teh zadev se tud ne rešuje direkt pred otrokom.

Edini recept : pogovor - za vse primere.

Srečno in lepo pozdravljena tu na RR user posted image


(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 22:31:41   
*Karmen*
Maja, vajin problem ni samo v anuliranju tvoje avtoritete pred otrokom. V sosednji temi navajaš še vse kaj več kot le to. Odgovor sem ti napisala že tam. Upam, da ga boš upoštevala in zaživela lepo in mirno življenje. Pa javi se še kaj. LP in veliko sreče tebi in tvoji sončici!!!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 22:38:01   
sneška_
v sloveniji sem prišla 19 junija in me zato malo moti pisava ampak nič drugega me ne moti za sporazumevanje z  mojim otroko me moti sam tale mojuser posted image   Nisem krivična do otroka sploh i ne morem biti krivična ker nimam pogojev.sarico imam najrajše na svetu ko je sama z manoj doma je eno čudovito dekle ko pa je on zraven sploh ne moram do nje ker me nič ne posluša.sploh se ne zaveda kaj dela otroku in mene in sam si jemlje svobodo da otoku je in oči in mami Z njo delam vse lepo riševa piševa štejemo učim je in slovensko in makedonsko slovensko je učim v razmerjah v katerimi jaz vem pa tudi makedonsko in zdaj pa je in to motnja jemlje si preveč svobode moj mož in raskida enoi nit med materjo pa otroka.a je to normalno?user posted image   

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 22:39:16   
mamči
Ja.... to pa ni kr tako. Sem šla brat za nazaj......ne, ni problem samo v avtoriteti, vidva imata precej večji problem.
Se strinjam s Karmen, nihče te nima pravice pretepat. Če ne bosta mogla rešit  na noben  način, pol je nujno  da se z otrokom umakneta nekam, kjer bosta varna.

kER TO SO PA VELIKE STVARI....ne smeš mu dopustit, da tako ravna s tabo !!!


(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 22:45:37   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: maja 30
jemlje si preveč svobode moj mož in raskida enoi nit med materjo pa otroka.a je to normalno?user posted image   



Ne ni normalno. Tvoj mož ima očitno "probleme" in jih rešuje na najbolj primitiven način. Je pa vprašanje, do kod si ti pripravljena to prenašat in če nisi, je pametno da si izdelaš načrt. Pa na socialno pejt povedat, če ne za druga, da se bo vedelo  da je nasilen in torej nevaren tud otroku, če pa ga bodo malo izprašali pa tud v redu ( da pač ne izdajo  da si ti potožila, naj se izgovorijo na anonimno prijavo ).

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 22:48:29   
sneška_
sploh se ne moram zavedat danes je 21 stoletje pa jaz kolk tolk sem normalna oseba končala sem pravno fakulteto v skopju in zdaj vse to na glavi pa mi ni nič več jasno vse sem poskušala da bo dobro očitno pa ne gre hvala vam na razumevanju in bom en dobar načrt sama sebi v glavi izrihtala samo da pridem do službe

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 23:21:08   
mamči
Maja .....men je res hudo, sama nimam (na srečo ) nobenih izkušenj z nasiljem  pa me kar groza prime, ko pomislim, kaj preživljaš.

Je pa nekaj - imaš izobrazbo, slej ko prej se boš postavila na svoje noge. Upam, da čim prej če se res ne da nič več rešit. Če je tako hudo, čim prej proč....

Vso srečo, tebi pa tvojemu otročku.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
19.8.2006 23:24:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 23:32:42   
sneška_
hvala za pohvale okrog pisave in za rožico user posted image    aleksovska

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
19.8.2006 23:35:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: anuliranje autoritete
19.8.2006 23:40:51   
Anonimen
Maja, držim ti pesti, da se čimpreje stvar pri tebi obrne na bolje zate in za tvojo hčerkico...user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: anuliranje autoritete
20.8.2006 0:03:09   
Anonimen
Sem šele sedaj pobrala skupaj niti tvoje zgodbe. Ja, nič kaj fajn, cela situacija...

Kako pa to, da si prišla šele pred dvema mesecema v Slovenijo, predvidevam da od doma iz Makedonije? A imaš tam svojo družino? Zakaj si jo zapustila, a pred dvema mesecema mož ni bil tak, kot je sedaj?

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: anuliranje autoritete
20.8.2006 0:12:05   
sneška_
mož je bil dol v misiji in moja vsa družina je dol tukaj imam samo sarico mož pa je tujac Ni bio tak ko sva se spoznala pol je začeo sam ja pač glupa in naivna dobra ker verjamem da so vsi ljude dobri sam ga nafuuser posted image .zdaj pač sem v eno full globoko krizo samupam in sem sigurna da se bom rešila tega druser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: anuliranje autoritete
20.8.2006 0:18:55   
sneška_
priznaju samo visoko izobrazbo a za unioverzitetno rabim nostrifikacijo in kakšan diferencijalan ispit sam je tuki še neki zdaj imam položeno osnoven stepen slovenščine rabim ali taj srednji ali taj visoki da bi dobila službo v državni administraciji

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: anuliranje autoritete
20.8.2006 0:19:43   
Anonimen
A nazaj domov pa ne moreš? Kako pa je s službami v Makedoniji?

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: anuliranje autoritete
20.8.2006 0:22:57   
sneška_
lahko grem samo je sara tukaj a za službo dol v makedoniji je teško ni glih fajn situacija mislim ekonomska Ima 400.000 brezaposlenih pa zdaj ti misli kako boš dobila službo dol

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: anuliranje autoritete
20.8.2006 0:26:07   
Anonimen
A v Sloveniji iščeš kakšno delo? Karkoli, da ne bi bila odvisna od moža?

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: anuliranje autoritete
20.8.2006 0:28:37   
Anonimen
MIČuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?