|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kazen za mučitelje
27.5.2007 15:02:16   
Anonimen
Živjo..

Zanima me kolikšna je kazen za tiste, ki so pravi mučitelji? user posted image Namreč včeraj sem izvedela, da od kolegice mož pobija mačje mladiče, včasih tudi pasje, včasih pa jih kar v vrečko vrže in nekje pusti.. In bi ga tega hudiča prijavila user posted image Mater, dosti denarja ima, pa si ne more privoščiti sterilizacije ali kaj?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kazen za mučitelje
27.5.2007 15:10:46   
April
Mučenje živali je kaznivo dejanje, za katerega je zagrožena denarna kazen ali zapor do treh mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kazen za mučitelje
27.5.2007 15:22:10   
Anonimen
Tud en v moji bližini tako počne.Ko je bla njihova mačka nazadnje breja,sm jokala,ko je povedal,kaj bo storil.Če bi imela možnost,bi ves mačji zarod vzela k sebi,pa nisem mogla-ker rabijo vsaj malo materinske bližine in mleka,on pa jih je takoj po skotitvi na krut način ubil.In še pohvalil se je s tem.Pa tud odrasle mačke je že pobijal,ker so mu šle na živce,in podobno.Ta malim mladičem pa stopi sam na glavo-in je konec.

Jaz mu ne morem več pogledat v oči,žal!user posted image

za takšne bi morale biti kazni!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kazen za mučitelje
27.5.2007 18:00:37   
Anonimen
Aspirin, zakaj pa ga ne prijaviš? Ma, si zasluži kazen, jaz tega ziher bom ovadila, ali anonimno ali ne, prijavila ga bom.. Ker to me pa res zelooo žalosti, da njegova sinova sprašujeta, kje so mladički, pa jim reče, da jih je oddal dobrim ljudem, v resnici pa jih on sam hladnokrvno pobija, ali pa odvrže kje.. Si nisem mislila, da poznam koga takšnega.. user posted image Pa še na kmetiji živijo, ma tam je pa res težko imet mladiče a ne.. Pasje mladiče bi vsaj lahko oddajal, ne pa tak.. Mi je prav žal, da sem jim za dva tedna zaupala mojo psičko, bogve kako je z njo ravnal.. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kazen za mučitelje
27.5.2007 22:27:56   
Shania
Za uspešno prijavo oz., za prijavo, katero se sploh spravijo obravnavat, je potrebno imeti dokaze. Torej, dokaz, da nekdo pobija mačke ter ime in priimek tistega, ki to počne. Nemogoče dokazat ni, je pa težko.

Mislim, da je bila ravno tejci. uspešna s prijavo, nad takimi sosedi. Je pa seveda zmagala njena vztajnost.

Torej, seveda prijavite, samo zavedajte se, da so potrebno dokazi ter imena. Fajn bi se bilo dogovrit z lokalnim društvom in muce polovit, ter peljat na kastracijo/sterilizacijo.

Torej vsi, ki veste, da vaši sosedi pobijajo mačke, lepo vas prosim, podajte prijavo. Če ne eno, dve. Če dve ne zaležeta, tri. In tako naprej. Ne obrnite se stran.

< Sporočilo je popravil Shania -- 27.5.2007 22:29:48 >


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?