|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trip-trap stolček
9.8.2006 12:25:07   
sanasan
kako ste zadovoljni z nnjim?
od katerega proizvajalca ga imate----enkrat sem slišala, da se baje ena vrsta prevrne oz. ni dovolj stabilen
ravnokar sem klicala več otroški trgovin ...cene so pa od 12.900 do 26.990...user posted image  
ali ima katera hauckovega, ta je 15.990 ? od nekega slo proizvajalca je pa 12.990...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trip-trap stolček
9.8.2006 12:28:27   
lukec
Imamo hauckovega in smo zadovoljni. Hauckov imamo tudi voziček in prenosno posteljo. Vse o.k. Glede na to, da je Luka zelo živahen in se še ni prevrnil s stolom, mislim, da mu laho zaupaš.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trip-trap stolček
9.8.2006 12:34:51   
sanasan
hvala user posted image .
ali katera pozna še od nekega S/Štupica...slovenski proizvajalec (3.000 cenejši)...sem malo na tesnem z denarjemuser posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trip-trap stolček
9.8.2006 12:40:48   
pravljica
jaz sem kupila rabljenega, stokke, za 8.000 sit, je kot nov...ti priporočam, da malo pogledaš na bolho, mogoče se najde kaj za vas...drugače pa imamo še enega iz Spone (nisem nobenega rabljenega v tistem trenutku našla tu blizu)...je bil pa nov 7000 sit, proizvajalec ne vem, kateri je, ampak zaenkrat nam dobro služi (2x tedensko pri babici)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trip-trap stolček
9.8.2006 12:45:26   
sanasan
ja, imašp prav, na bolho sem čisto pozabila...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trip-trap stolček
9.8.2006 14:31:01   
Anonimen
Podobna debata:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1031621

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trip-trap stolček
9.8.2006 16:24:08   
Lejči
joj, meni iz trapa trapa skoz ven leze user posted image ........zato mi je ikein bolj všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trip-trap stolček
10.8.2006 17:00:26   
sanasan
ja, smo že dobili triptrapa - slovenske proizvodnje (Štupica), zaenkrat 'deluje' super, mala že leta z njim po stanovanju in pleza na vse -ga uporablja za lestevuser posted image
ja, ikeinega poznam, pa mi je 'premajhen', hauckovega sem si ogledala pa mi ni všeč varnostna ograjica...
sem pa hotela stokkovega, sam je predrag...ta zgleda enak...mi je všeč, ker se lahko tudi odrasel gor usede (imamo prostorsko stisko v kuhinji

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trip-trap stolček
13.8.2006 0:19:01   
petra81
Kje se pa da dobit oz pogledat tega Hauckovega???
Hvala!!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trip-trap stolček
13.8.2006 23:17:56   
sanasan
v Arielu, morda tudi drugje..

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trip-trap stolček
14.8.2006 14:40:42   
Jessy
Mi smo ga tudi kupili pri Sponi, pa je zelo vredu. Je narejen tako, kot originalni trip-trap stolčki, da se nikakor ne zvrnejo. Cena pa je 7 jurjev.

http://www.spona.si/

< Sporočilo je popravil Jessy -- 14.8.2006 14:41:30 >

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?