|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nedeljska sladica
27.8.2006 10:42:51   
tina21
Zivjo,

rada bi naredila sladico za po kosilu, vendar se ne spomnim nobene, ki bi bila narejena hitro in bi jo lahko tudi takoj pojedli.
Zelo bi bila vesela, ce bi mi lahko katera priskocila na pomoc.

Hvala
Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nedeljska sladica
27.8.2006 10:51:53   
GATA
Oj,

jaz se razen kakšnih sadnih, sladolednih in podobnih kup ne spomnem, da bi se takoj pojedlo. Mogoče kakšna pečena jabolka, banane...

(odgovor članu tina21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nedeljska sladica
27.8.2006 10:59:15   
kapica
Jaz bi vedla samo za palacinke...

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nedeljska sladica
27.8.2006 11:08:26   
Anonimen
zmešaš 3 jajca, 10 dg sladkorja, 10 dg moke.. vse to zmešaš, daš v pekač (seveda na peki papir) na 180-200 stopinj za ene 10 minut (skos preverjaj-mora biti take svetlo rjave barve-ne sme biti preveč zapečen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

kolač zvij s peki papirjem vred kot rulado.. ta čas zmešaj sladko smetano 0,5 l, mal sladkaj... odpri kompot (najboljše so meni jagode).. počakaj da se testo ohladi in ga odvij.. najprej ful polij z kompotom-sokom, namaži  s smetano, dodaj jagode in zvij.. -tokrat brez papirja.. potem še namaži s smetano, dodaj kakšno jagodo, malo naribane čokolade...

ni boljšega!!!! sem si kar lušte naredila.. maš pa dela 15 minut

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nedeljska sladica
27.8.2006 11:10:15   
Anonimen
Narediš biskvit, ga vliješ v pladenj, pol ap not zdajaj narezano sadje (jabolka, slive, breskve, hruške, karkoli) in daj pečt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nedeljska sladica
27.8.2006 15:39:52   
Jessy
Jaz sem danes naredila zavitek.
Kupila sem listnato testo, ga razvaljala, potem pa namazala s skutnim nadevom, povrhu potresla jabolka, malo cimeta, malo sladkorja in zavila.
V skutni nadev sem dala 1 kislo smetano, 2 vanilijeva sladkorja, cca 4 žlice sladkorja (stvar okusa) ter 2 jajci.
Jabolka pa sem naribala kar z multipraktorjem. Sem jih samo dobro oprala in razkoščičila.

Vsega dela sem imela cca 30 min. Meni se to ne zdi dosti.

Druga varianta je pa sladoled s smetano! To je pa hitro, ja! user posted image  Tako za pripravt, kot za pojest! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nedeljska sladica
27.8.2006 16:54:06   
g
Jessy me je prehitela - njena varianta je najboljša in najhitrejša!
Jaz sem danes naredla štrudl iz skutnega testa z nadevom iz dušenih jabolk-
prvič delala - bomo vidli kako bo!
Čao

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nedeljska sladica
27.8.2006 21:07:16   
noe
Zmiksaš borovnice(lahk zmrznene) in banane, dodaš sladkor in kislo smetano,super in hitro

(odgovor članu g)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?